Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Átlagos körülmények között...

Átlagos körülmények között mennyire jön most ki 1 emberre a havi rezsi? (gázfűtéses belvárosi lakás)

Figyelt kérdés
febr. 19. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz átlagos körülmények alatt?

Teljesen más egy szigetelt panel, szigeteletlen panel, egy belvárosi polgári tégla, vagy egy családiház... ezt így nem lehet megomndani...


Tapasztalati úton pár dolgot meg tudsz határozni, pl, hogy mennyi vízet használsz... de ezt sem lehet leáltalánosítani...

Én pl 3köbbel elvagyok egy hónapra... exem 11köböt is elhasznál havonta...

Ugyanez igaz villanyra, gázra..

febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szigetelés iszonyat sokat számít. De volt a napokban ehhez nagyon hasonló kérdés teljes rezsire, keresd vissza
febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 33 nm 22 ezer gelen 24 fokkal

es most 65 nm 55 ezer telen 21 fokkal. Nem arányos. Nagyon sokmindentol fugg

febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gáz: 22 fok egész évre 160 ezer -korábban diktáltam, átálltam átalányra.
febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi hárman panelban nem fűtünk, ellenben gázzal főzünk-sütünk. Az egész rezsi 60-E körül jön ki, amiből a gáz így elenyésző. 10-E alatt.
ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, nem pont a gáz volt a kérdés! Bocsánat! :D
ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én átlagos körülményeimmel

Víz kútból jön hidroforral, azt napelem termelte áram működteti, mert az előző lakó off-grid volt, használati meleg víz az pedig kollektorral. asztalos vagyok, szóval hálózati áramom van, kell, de csak bútorjavításdal foglalkozom meg ikea összeszereléssel, itthon csak aksikat töltök, kb 7000ft -t fizetek az áramra havonta, kb minden második szombaton egész nap mosok, azon kívül a pc-m megy éjjel nappal. Sütni főzni pb palackkal az most egy csere 8000ft, ez kb 3havi kiadás...

Fűteni meg fával fűtök... nos mivel asztalos vagyok, mindig van valami, 4eve nem költöttem tűzifára... szóval kb 9700ft a havi rezsim.

+ még évente van kb 20.000ft ingatlanadóm. Az még a házhoz tartozik, uh beleszámolhatjuk a rezsibe. Füvet meg nem nyírok, ha valaki kérdezi, nem pázsitom van, hanem méhlegelőm... akinek nem tetszik, annak meg fel szoktam ajánlani, ha van odeje, fűnyíróm is van, meg benzinem is, nyugodtan megcsinálhatja...


Ez egy Bp aglomeráció elég jó környéken lévő nyaralós övezet, de sokan lakunk itt életvitel szerűen.


Előtte albérletben szigetelettlen panel, a gatyám is ráment a rezsire :D 5évvel ezelőtt kb 40.000 ment a rezsire ott.

ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!