Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit költesz havonta...

Mennyit költesz havonta élelmiszerre, étkezésre, főzésre, hányan vagytok a családban és főztök vagy rendeltek vagy étterembe jártok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
60-65 ezer körül költök, 3-an vagyunk a családban (férj, feleség, 3 éves gyerek) soha senkitől nem kapunk semmilyen kaját ingyen. :-( Én főzök, nagyon ritka ha kifőzdéből (nem étterem!!) rendelek, ha nem tudtam főzni.
2013. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vagyunk,50-60ezer ami elmegy,ebben havi 1-2 étterem van benne (nem a legpuccosabb,3-4ezer a számla végösszege kettőnknek),egyébként főzök mindig,ebédre minden nap főtt van (hozzuk munkába),reggeli és vacsi hideg.
2013. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
havi 1x hó elején elmegyünk pizzázni, hó végén 1x fagyizni. minden nap főzök szinte... talán 2 nap van egész hónapban amikor nem. olyan 75 ezerből jövünk ki, a férjem finnyás, nem nagyon eszi meg a másnapos kaját. max a bablevest, gulyáslevest töltött káposztát ami amúgy is másnap a legjobb mert mégjobban összeérnek az ízek benne.
2013. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok 2-en vagyunk az lemaradt
2013. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

3 felnőtt, 1 kisgyerek.

Kb: 60E Ft.

Többször hozok ebédet valahonnan, ami ugyan kisebb adag de friss, egy evésre elég, (és akkor gázt, vizet, villanyt nem használok)

Időnként rendelünk is, pizzát v. ilyesmit.

Egyébként főzök, heti kb. 3-4-5x, hétvégente gyorsat, egyszerűt.

Gyermek az oviban eszik.

2013. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Eddig ketten voltunk (nemsokára +1 fő :), kb. 40 ezer Ft-ból étkeztünk egy hónap alatt.
2013. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A munkahelyi ebédem havi 13.000-ből van meg, és ami szabi alatt összegyűlik, azt néha hazaviszem.

Egyébként sok megy el ezen kívül, mert sokat eszünk, és a gyümölcs sem olcsó.

kóla, csipsz nincs, de süti van

2013. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nagybevásárláskor ~30 ezret költünk el,ezen felül reggelit a munkahelyre mindig frissen veszünk,meg üdítőt néha-néha. Ketten vagyunk,ha itthon vagyunk,főzünk.
2013. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 K_Tamás válasza:

Mi hárman vagyunk 2 felnőtt és egy 2 éves kisfiú.

Nálunk 100-120 ezer megy el csak kajára 1 hónapban.

Elég aggasztó tudom, főzünk is többször, főleg húsos ételeket.

Drága az alapanyag, sűrűn kell boltba menni érte, nincs megtervezve előre a menü, ez lehet a baj.

Nem sok gyümölcs, nem sok üdítő, se édesség,néha egy pizza megy gyros.

Boldog lennék ha tudnánk spórolni rajta.

2013. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lujza01 válasza:
Mi ketten vagyunk párommal, havi kb 20 ezer megy kajára nem több. A zöldségeket magunk termeljük, meg amúgy is csak én eszem őket. :) 2 havonta eszünk egy-egy pizzát, vagy gyrost.
2013. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!