Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a megoldás? Más gáz tartozá...

Mi a megoldás? Más gáz tartozását tőlem követelik?

Figyelt kérdés
Elváltunk, elköltöztem abból a lakásból ami az én nevemen van, most tőlem követelik a gáz tartozását. Mit csináljak? Nem érdekli a volt páromat, ő lakik ott. Le lehet köttetni az óraákat?
2013. okt. 18. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha a te neveden vannak az órák, akkor kikapcsoltathatod a szolgáltatást.

De ez csak azt jelenti, több tartozást nem tud neked csinálni. Amit eddig csinált, azt rajtad fogják behajtani, te perben, ha akarod, visszaszerezheted tőle.


Azért hadd kötözködjek, nem hiszem el, hogy nem ismered annyira a volt férjed, hogy nem számítottál rá, ez lesz. NEm kellett volna ott maradnia, vagy már akkor a nevére íratni az órákat.

2013. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. És még nem csak ez van, erről én tehetek. Most keresem a megoldást.
2013. okt. 18. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Mindenképpen menj be a szolgáltatóhoz, kapcsoltasd ki, és kérj részletfizetést. Ha a saját számlái rendesen fizeted, simán meg fogják adni a lehetőséget.

2013. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami a te neveden van ,azt tőled fogják behajtani.

Át kell íratni a közműveknél a nevére a számlákat így tőle fogják követelni ha nem fizet .Így meg ha te nem fizeted a számlákat még a lakásodat is el árverezhetik.

Én a helyedbe meg nem engedném ,hogy ott lakjon ha nem fizeti ki a számlákat ,mivel már nincs közötök egymáshoz.

Gondolom van közös gyereketek ,ha engeded ,hogy ezt csinálja .

2013. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen van gyerek. Ha hiteles a lakás, akkor is rá tudják terhelni a lakásra?
2013. okt. 18. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ,hogy ráterhelhetik ,én még nem voltam ilyen helyzetbe így nem tudom megmondani pontosan .

Nálam mindig a csekkek befizetése az első.

2013. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!