Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gáz fűtésem van, radiátorral....

Gáz fűtésem van, radiátorral. Nagyon rossz szigetelésű a lakás. Régi fajta nagy ablakok vannak dupla. és fűtök de ugy érzem olyan mintha szitába élnék. Minden kis meleg ki megy. Milyen praktikák vannak erre segítségül?

Figyelt kérdés
földszinti. egy szobás lakáska. már tanácstalan vagyok 26ezret fizettem msot az első hónapba mióta itt lakok. és 17 fok van.

2013. dec. 19. 13:22
 1/6 kovpet ***** válasza:
100%
A falszigetelés meg az ablakcsere a jó megoldás, de ha most kell sürgősen, akkor szigeteld az ablakokat. Lehet kapni gumis meg szivacsos szigetelő csíkot, az olcsó, fél óra alatt fent van és azért sokat számít. Meg lehet kapni az üvegre ragasztható műanyag szigetelő fóliát, állítólag az is jó, de olyat még nem használtam, csak boltban láttam.
2013. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bálint Istvan52 ***** válasza:
szia ! Egyetértek az előző hozzászólóval, de az ablakokon kívül a bejárati ajtó nagyon kényes pont.Nálam északi fekvésű, ezért muszáj volt duplázni, és mindkettő szalaggal szigetelt. Ha nagyon hideg van a két ajtó közé még régi összetekert pokrócot teszünk.üdv bi.
2013. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat már probálkoztam kis ragasztó csíkkal, sztem semmi eredménye nem lett. fólia és plédek pedig az ablak tok között. ide sajnos ez nem elég :( költözés lesz a megoldás
2013. dec. 21. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Lépj le onnan.
2013. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a földszint az oka. nem fűt senki alulról, és mint tudjuk, a meleg levegő felfelé száll.


költözz el minél hamarabb, mert akármit csinálsz, hideg lesz.

2013. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e, de nem lehet, hogy a fűtés nem megfelelő, mivel fűtesz, s hogy, stb, stb?
2015. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!