Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Vízszámla tartozás. Kikötik...

Vízszámla tartozás. Kikötik vagy korlátozzák?

Figyelt kérdés

Csőtörés miatt egy hétig ömlött a víz, mert nem voltam itthon, s a szomszédok sem vették észre. Kijött 450eFt vízdíj, 6 havi részletet adtak volna rá, nem tudom kifizetni. Teljesen kikapcsolják, korlátozzák, vagy csak a nyomást csökkentik le?

Bunkó válaszokat légyszi, ne! Van most bajom anélkül is.



2014. máj. 17. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a közeledben közkút, akkor elvileg szűkítőt raknak be.
2014. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom hogy egy szűkítővel korlátozzák és alig folyik majd a víz és kikötni teljesen akkor lehet ha a közelben van valami kút ahonnan ivóvizet lehet hozni.

Apám egy vízszolgáltatónál dolgozik és egyszer láttam nála egy ilyen eszközt ami arra jó hogy alig engedjen át vizet

2014. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hiszen ennyi víz rendesen alámossa a ház alapját. Szerintem lehetne beadni egy méltányossági kérelmet, de ahhoz az kellett volna, hogy a baj megestekor a Vízművek szakemberei is lássák miről van szó. Sajnos az a baj, hogy mivel megpörgette az órát, így 90%, hogy lepattintanak, mert onnét már nem az ő gondjuk.
2014. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azon a polombá szűkítőn kb percenként 2 liter víz csurog át, inni, főzni elegendő, de mosógéphez, fürdéshez már nem.
2014. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Arra ügyelj, hogy ne számlázzák ki "véletlenül" a csatornát is!!
2014. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!