Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » El lehet tartani egy 100m2-es...

El lehet tartani egy 100m2-es egyszintű családi házat havi 200e ft-ból?

Figyelt kérdés

Hitelre építenénk új házat

havonta ennyit keresünk összesen.


hitelt adnak nekünk, nem ez a kérdés, hanem az hogy a törlesztőrészlet +rezsi + megélhetés felemészti-e a havi 200ezer ft-unkat.


pontosabban 200-250ezer ft környékén van összesen a fizetésünk. (de a 200 mindig megvan)


sajnos még telek sincs megvásárolva



2014. júl. 26. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen tettétek. Nem is szabad. Főleg nem tévére, mikrosütőre, mosógépre meg ilyen hülyeségekre. (Amik ugyan nem hülyeségek, ilyenekre hitelt felvenni hülyeség.)


Legfeljebb addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér. De inkább még addig se. Ez egy örök érvényű mondás. Aki nem tud összerakni annyi pénzt hogy egy tévét megvegyen egyben kifizetve, az miből gondolja, hogy akkor össze tudja majd rakni a pénzt, ha hitelt vesz fel rá?

2014. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11 Ma már az ilyesmit megkapod 0%-os hitelre. Én is így vettem tv-t, havi 5 ezret

fizetek két évig, így csak a 120 ezres bolti árat fizetem ki, nincs kamat. Szerintem ez egy jó megoldás, mivel ha összegyűjtenem a pénzt, 2 évig nem nézhetnem az új tv-t.

Havi 200 ezer viszont kevés egy ilyen nagy beruhazasra, mint a ház építése, nem lepne meg a 100 ezer körüli törlesztő sem, meg se adják a hitelt ilyen alacsony jövedelemre. Nekünk sincs több, nem azért mondom, de a lakással jobban jár a kérdező.

2014. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A házat símán, még 2 főt is, de mennyi lesz a érszlet ? Ezt elfelejtetted megírni.
2014. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Miért kellett lepontozni engem?

Valaki nem hiszi el vagy mi? :)

Bár a miénken tényleg nincs hitel..

2014. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!