Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A szolgáltató bármit megtehet,...

A szolgáltató bármit megtehet, és nekem tűrnöm kell mindent?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben vette át a vízszolgáltatást a Fővárosi vízművek. Azóta rendszeresen nincs víz. Arra hivatkoznak, hogy régiek a vezetékek, és ezeket cserélik. Előre soha semmiről nem tájékoztatnak, de elmondásuk szerint a legtöbb esetben "balesetről" van szó. Tehát eldurran egy cső. Érdekes módon a régi szolgáltatónál nem volt ilyen. Soha!

Most a napokban meg este 10-kor elvették a vizet, és reggel 5-re ígérték, 8-kor sikerült tényleg visszaadniuk... Másnap ugyanez. Amikor megkérdeztem, mondták, hogy előre tervezett munkáról van szó, és hogy ki volt plakátolva buszmegállókba, meg villanyoszlopokra... Mivel nem sétálgatok a környéken, egyet sem láttam.

És ilyenkor büdösen megyek másnap dolgozni, mert nem tudok otthon fürödni??????

Volt, hogy a nagy melegben vették el délután 2-kor, és este 11-re ígérték vissza. Másfél éves gyerekkel élmény volt...

A szomszédomtól felfelé már más a vízszolgáltató. Nem csatlakozhatnánk valahogy át??? Mert ez felháborító, hogy heti rendszerességgel nincs víz fél napokig...



2014. okt. 4. 21:21
 1/4 MCsperX válasza:
Szerintem ezt attól a vízszolgáltatótól kell megkérdezni, hogy átszerződhetsz-e, akihez át szeretnél menni. Bár én még olyanról nem hallottam, hogy egy házon belül több közműcég szolgáltatja ugyanazt. Ne haragudj, de kicsit hihetetlen ez a történet.
2014. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Családi ház.
2014. okt. 8. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdvözlet a Fidesz által vizionált valóságban. Mert a rezsicsökkentésnek egyenes következménye, hogy nincs pénz a szolgáltatóknak fejlesztésre, karbantartásra. Ezt akartátok, Fidesz barmok?
2014. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem akartam, mégis szenvedek tőle...
2014. okt. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!