Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mint bérlő kaphatok villanyórá...

Mint bérlő kaphatok villanyórát ha az a tulaj tartozása miatt van leszerelve?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy a tartozás miatt bontotta fel a szerződést az elmű, el is vitte a mérőórát. A tulaj külföldön él, nem használja az ingatlant. Beszéltük hogy kivennénk bérbe, ekkor tudtam meg hogy mi a helyzet a villannyal. Azt mondja emiatt nem kell hogy aggódjak, mert érvényes bérleti szerződéssel én tudok majd az elművel szerződést kötni és akkor kapok saját villanyórát. Ha ez tényleg így van akkor jó lenne mert jó áron, hosszú távra adná ki, de kicsit bizonytalan vagyok.
2015. márc. 29. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak adás-vételnél kapsz órát, bérlőként nem, csak akkor, ha kifizeti valaki a tulaj hátralékát + a visszakötési díjat /esetleg új mérőhely-kiépítés, ha nem a legújabb szabvány szerinti/.
2015. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerzödést nem kötnek veled,de feltöltös villanyorát igényelhetsz.
2015. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!