Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Vízóra leolvasása?!

Vízóra leolvasása?!

Figyelt kérdés
Ma jöttek volna leolvasni a vízóra állását, de én elfelejtettem kiírni az ajtóra, és nem olvasták le. Mit tudok tenni, mi lesz most?
2015. júl. 9. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedd elő a vízművektől kapott számládat és nézd meg hogy milyen elérhetőségeik vannak.

Nem tudom hol élsz, de pl. a fővárosi vízműveknél vagy a Díjbeszedőnél több lehetőség is adott a mérőállás bediktálására. Valszeg hasonlóképp a vidéki vízműveknél is van legalább telefonos lehetőség erre. De lehetőleg ne napok múlva, hanem minimum egy-két napon belül tedd meg, hogy ne készüljön becsült fogyasztásos számla.

2015. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok, nagyon köszönöm :D
2015. júl. 9. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont.


egy évben egyszer mindenképpen le kell olvasnia személyesen a leolvasónak, de a többi leolvasást érdemes vagy sms-ben, vagy regisztráció után a debreceni vízművek bejelentő-oldalára, a megfeleő helyre beírnod..öt perc, és letudva.


most nem történik semmi, kiküldenek az átlagos vízfogyasztásból saccolt számlát...

2015. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!