Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Lejárt hitelességű gázóra...

Lejárt hitelességű gázóra lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt alábbit olvastam az interneten : "Lejárt hitelességű gáz óra alapján,nem számlázhat a szolgáltató"


Akkor ha nekem PL: 2005-ben szerelték fel a Gáz órát(Fő gáznál vagyok ),és most 2015-van szóval lejárt, erről kaptam is értesítőt,amire nem reagáltam egy jó ideje ( személyes okok ) De azóta történt fogyasztás, azt hallottam több embertől is,ha lejárt a gáz óra, akkor az alapján nem számlázhat a szolgáltató,és hogy ilyenkor az utolsó érvényes bediktálást veszik figyelmül ami (2014.09) történt (Ez egy Üres lakás,a gáz csak télen volt használva hogy ne fagyjanak el a csövek)


Félre értés ne essék! Én tisztában vagyok azzal,amennyit fogyaszt az ember azt fizetni kell!! ( Csak ha lehet akkor miért ne éljek a lehetőséggel)



Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat,lehetőleg normális komikat várok,ez nagyon sürgős lenne nekem!



#gáz #óra #Főgáz #gázóraállás #gáz óra állás
2015. okt. 14. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól tudod azt a részét, hogy a lejárt hitelességű gázóra nem lehet alapja a számlázásnak. DE! a fogyasztást szakértői becsléssel meg fogják állapítani, amely rád nézve kedvezőtlenebb is lehet, mint az órában lévő...
2015. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vagy akár ki is kapcsolhatják akár a gázt is, ha bekeményítenek:


"Ha a Felhasználó a mérő helyszíni ellenőrzését nem teszi lehetővé vagy gátolja, a mérőt megrongálta, működését befolyásolta, a mérő hitelesítését, javítását, cseréjét nem teszi lehetővé, illetve nem végzi el, a Földgázelosztó jogosult a felhasználási helyre való bejutásig, valamint a jogszerű állapot helyreállításáig az elosztást felfüggeszteni. " ÁSZF elosztóhálózat-használati szerződéshez

[link]

2015. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!