Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Vízdíj kérdés, befizessem -e...

Vízdíj kérdés, befizessem -e vajon?

Figyelt kérdés
Rendesen szoktam fizetni a csekkeket.Viszont tegnap találtam meg a januári vízdíj csekket.valahogy elkallódott.A februárit befizettem,és nem volt rajta bünti, felszólítást se kaptam.Most jött egy üres csekk, nem kell fizetni, mert 2 hete kb vízóra leolvasás volt, és vízóracsere.Tehát, ha jól gondolom, kevesebb vizet fogyasztottam,mint amennyit befizettem, mert nem hiányként keletkezett, hanem még ebben a hónapban se kell vízdíjat fizetnem.6000 ft körüli összegről van szó.
2016. márc. 5. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Felhívod a vízműveket és megkérdezed az egyenlegedről.Ott megmondják, hogy pluszba vagy mínuszba vagy, vagy éppen jó.
2016. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van. Telefonálj, vagy sétálj be az ügyfélszolgálatra (ma dolgozniuk kell) és kérdezz rá.
2016. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy kérdezz rá.

Logikusan végiggondolva nem kell befizetni, de tapasztalat, hogy a szolgáltatók gondolkodása nem mindig a logikán alapul.

2016. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!