Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti hogyan tudtok spórolni a...

Ti hogyan tudtok spórolni a vízzel és a villannyal?

Figyelt kérdés

Nekem ez nem sikerül, most a melegben 4szer, 5ször zuhanyozunk naponta, a wc-t mindig lehúzzuk, nem öntögetjük pl. mosóvízzel. Mosogatni nem szoktam folyó vízzel, de azzal öblítem le az edényeket.

A villanyokat sem oltogatom e pár percért, és szeretem a világosságot.

Egyedül talán annyi spórolás, hogy a legtöbb háztartási gépünk A vagy A+-os.

De a Tv, számítógép sokszor van bekapcsolva, és villannyal főzök.


2016. aug. 7. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát mondjuk ne zuhanyozz 5x naponta.

Használj LED-es égőket és kapcsold le őket ha nem kellenek.

2016. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

bojlerre raktok hungarocellt havi 1000ft ot jelent és nem fogy ki a melegvíz sose

Maszek megoldás is működik

Igazából mivel minden oldalára úgyse lehet tenni, úgyis szellős lesz, lehet csak a tetejére tenni érdemes, mert ott a legmelegebb

2016. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Vegyél konnektoros időkapcsolókat amik kikapcsolják este meg mikor nincs otthon senki a tv-t meg mindent ami nem kell.

Lámpát cseréld ledre vagy vegyél mozgásérzékelős kapcsolót

2016. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Napi 4-5 zuhany abszurd... én folyóvízzel mosogatok de úgy se magas a számlám. Villanynál minden égőm ledes, drága volt megvenni őket de befektetésnek tekintem
2016. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

zuhanyozz 1 szer egy nap..

tv szám.gép nem fogyaszt sokat

a villany meg ugye drágább mint a gáz :)

2016. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zuhanyozz hideg vízzel. Ilyen melegben én leizzadok meleg vizes zuhanyzás közben.


Ha van redőnyötök akkor napközben engedd le, és zárd be az ablakokat, mert melegebb van kint mint bent, és max a meleg jön be napközben. Este kell szellőztetni

2016. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Karos csaptelep van mindenhol, ha elzárom pl. szappanozás, samponozás közben, nem kell újra beállítani a meleg vizet.

Ledes izzók mindenhol, ha nem vagyok egy helyiségben, lekapcsolom. Konnektorba semmi nincs standbyba bedugva, rádiótelefon-töltő :) sincs bennfelejtve, kivéve a modemet.

Folyóvízzel mosogatok, mert jobban tisztul a lefolyó rendszer, és csak egy kádas mosogató fért be a konyhába.

2016. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 béres napsugár válasza:
Hat szerintem vegyel led egot es ne furogy le 4szer 5 szornincs ertelme eleg ha mondjuk reggel este furdesz
2016. aug. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!