Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti fűtötök már?

Ti fűtötök már?

Figyelt kérdés

Vagy én vagyok fagyosszent, vagy tényleg hideg van?

Este bekapcsoltattam párommal a fűtést, mert zokniban, pulcsiban majd megfagytam.

Mostmár nem csak reggel fáztam, hanem egész nap.

(amúgy a Mátra alján lakunk)


2016. szept. 28. 06:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Őziked nincs? mi is fűtünk ejszakara bekapcsoljuk reggelre kikapcsolom mert egyedul vagyok itthon es nincs annyira hideg
2016. szept. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nincs őzikém, de imádom a húsát.:)))

Bent az ebédlőben pár napja 18 fok volt, tegnap már csak 17.Azt mondtam, ez már szörnyű.Brrrr...

Köszi a választ.

Nyilván napközbe lejjebb vesszük a szabályzót, mert pl. délelőtt nem leszünk otthon, fölöslegesen minek menjen?Amint fejjebb vesszük úgyis gyorsan melegednek a radiátorok.

2016. szept. 28. 06:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi még nem fűtünk, de ez szerintem hőfoktól függ, nem dátumtól. Ha 18 fok lenne bekapcsolnám természetesen. Nálunk 20,5 lett reggelre, nappal feljebb megy, így még nem kellett.
2016. szept. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Be kellett indítani. Hajnalonként 4-5 fok van!
2016. szept. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

MI este fürdéshez bekapcsoljuk a fűtést, illetve a termosztátot beállítjuk éjszakára, h ha 21 fok alá megy, kapcsoljon be.

Nappal nem vagyunk otthon, de nappal jó idő van, nem fűtenénk még.

2016. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hősugárzó megy a fürdőszobában zuhanyzáskor, de még nem gyújtottunk be. Ha majd nappal sem lesz 20 fok, akkor lehet róla szó. Addig a pulóver és takaró elég.
2016. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
este 19,6 fok volt...nálunk télen az esti programnál 18,5 fokra van állítva a termosztát. Napközbe 21 fok körülire melegszik a ház, télen napközbe 19,5 fokra van állítva a termosztát. Szóval nem fűtünk és a kazán is le van kapcsolva. Nem vagyunk fázósak.
2016. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Konvektoros lakásban lakom, és még nem fűtök, de szívem szerint már bekapcsolnám estékre. Mivel elég magas gázszámlát csinál, ezért inkább várok vele addig, amíg nappal is hűvösebb lesz az idő.
2016. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 23-24 fok van a lakában, így még eszünkbe se jutott befűteni. 20-21 fok körül már biztosan. Szerencsére süt a nap napközben, nálunk ez sokat számít.
2016. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én esténként begyújtok. Úgyis ki kellene próbálni a rendszereket, fa meg nem sok fogy ilyenkor még.
2016. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!