Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mérőállás bediktálásához mit...

Mérőállás bediktálásához mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Szeretném havonta, interneten keresztül diktálni a mérőállásokat, ehhez egyszerűen csak regisztrálok a Démász, Dégáz oldalára és már diktálhatok is, vagy be kell mennem hozzájuk és kérvényezni, intézni ez ügyben valamit?
2016. nov. 22. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha náluk van ilyen lehetőség, akkor csak simán regisztrálsz az oldalakon, a számlán rajta van minden adat, ami kellhet.
2016. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg... az ugyfelszolgalatot felhivni probaltad mar? A weboldalukat megnyitni probaltad mar?
2016. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kasnyócki istván válasza:

HELLO

ÉRDEMES AZ ADOTT SZOLGÁLTATÓ KIREANDELTSÉGÉN KÉRNI HOGY ÉTALÁNYROL DIKTÁLÉSRA.ONNANTOL LEHET INTERNETEN A SZOLGÁLTATÓ HONLAPJÁN REGISZTRÁLNI VAGY TELEFONON IS.

2016. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A villanyszámlán rajta az elérhetőség én telefonon diktálok de neten is lehet kell hozzá fogy. hely azonosító és az óra gyári száma
2016. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az EDF DÉMÁSZ- nál regisztráció szükséges. Kéri a szerződés folyószámla azonosítót,és egy jelszót.

Kb. annyi,mint a gyakorikérdésekre regelni...


Az ENKSZ Észak-Dél Regionális Földgázszolgáltatónál nem kell

semmi,csak felmész az oldalukra,bepötyögöd a 10 jegyű vevőazonosítódat,alá a mérőgyári számának utolsó 4 számjegyét+ alá az óraállást,kattintasz a bejelentésre, és kész is.

2016. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki hasznos információval szolgált! :)

Aki meg csak kötözködni jön ide, annak üzenem, hogy esetleg... igen, próbáltam hívni a telefonszámot, se délelőtt, se délután nem tudtam elérni őket, kirendeltség pedig messze van tőlünk, plusz dolgozom is, nem akartam azért szabadságot kivenni, gondoltam vannak itt segítőkész emberek is, akikre számíthatok... ;)

2016. nov. 23. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!