Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a teendő villanyóra csere...

Mi a teendő villanyóra csere után?

Figyelt kérdés

Interneten szoktam bejelenteni az óra állasát. Jelenleg csak a régi óra állása található meg az oldalamon.Hogyan tudom az új óra állást megadni?

KB 2 hete cserélték le az órát.



2016. nov. 29. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Beírod az óra állást ami most van. A cseréről kapsz papírt, ahol rajta van a régi állása, és az új induló állása. Ezt benn is megkapják, úgy számolják. Csak kísérd figyelemmel, nehogy hirtelen furcsa számlát kapjál.
2016. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem lesz jó sajnos.A rendszer nem enged kisebb számot beírni mint az előző hónapi szám. Az új villanyóra pedig 0-rol indult.
2016. nov. 29. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ebben az esetben a szolgáltatódat hívjad.
2016. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A cserét végző alvállalkozó átadja majd a papírokat a szolgáltatódnak, és akkor gépre viszik az adatokat, ez szerint fognak számlázni. Lehet, hogy ez időbe telik, és ha így te sem tudod most beírni, akkor egy számla kimarad, de nem hiszem, hogy ez különösebb probléma.

De ha zavar a bizonytalanság, hívd fel őket, hogy lehet-e valami gond.

2016. nov. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel az új mérőnek más a gyári száma,így azt is meg kell adnod,-így egy új rendszer alakul ki,új gy.számmal majd egészében fogod látni az előző mérőóra állásaidat is sorban,...csak még a régi gy.sz van mellettük.

...legalább is EDF-nél így van,én az ősszel kaptam újat.

Ha két hetes a dolog,várj még...még most kapsz a régiről záró számlát,a jövő hónapban lesz rendes diktálásod!

2016. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én EON-os vagyok.Kaptam új számot de azt még nem látom a rendszerben hova kéne beírnom.Még 12-nap a következő diktálásig. Remélem addig kialakul.
2016. dec. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!