Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Melyik a jobb tűzifa vétel?

Melyik a jobb tűzifa vétel?

Figyelt kérdés
Régóta nézelődöm tűzifa vásárlás miatt,de elég nehéz megbízható termékre lelni.Jelenleg 1m3 vegyes keményfát hirdetnek ömlesztve 12.000-ért és sorba rakva 14.000-ért kiszállítva.Ezzel kapcsolatos a kérdésem,hogy a rakott m3-be mennyivel lehet több anyag,véleményem szerint előnyösebbnek tűnik a rakott mivel az ömlesztett aztán lehet hézagos.Ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata vagy tud megbízható fakereskedőt csongrád megyében azt hálásan köszönöm!
2017. jan. 11. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
rakott!
2017. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem bízom a "vegyes" fában, nagyon meg lehet szívni.

Miért nem veszel q-ra akácot vagy tölgyet?

Ha nem bízol a TÜZÉP-ben, ahogy én sem, legyél ott a mérésnél.

A hídra áll az üres kocsi, feldobálják amennyit gondolsz, megint hídra áll az autó és az irodán kifizeted az árat.

2017. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több fórumban olvastam,hogy súlyra nem szabad tűzifát venni a nedvességtartalom miatt,pl előző télen akácot vettünk 25q-t,kellemes rakás lett belőle a teraszon,idén ősszel nyárfát vettünk mivel fele áron hirdették és arra gondoltam a nyár puha fa,könnyebb az akácnál és majd dupla rakás fánk lesz a télre,de valószínűleg nem régi vágásból származott mert ugyanakkora rakás lett ebből is,sőt alig van fűtőereje,még talán örülünk is,hogy elfogy mert rendelhetünk talán jobbat,egyenlőre ezért érdeklődöm!Tavaly télen az akáccal sokkal kellemesebb volt a légkörünk.
2017. jan. 11. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit kell ezen ragozni?!

Akinek egy cseppnyi esze is van, az magától is tudja, hogy KIZÁRÓLAG m3-ben ÖSSZERAKOTT KEMÉNYFÁT vásárolunk!!

(Mázsára, csak az agyhalottak vásárolnak jó vizes tüzifát.)

2017. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

* pl.:

[link]

2017. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!