Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Költözzek a rákba innen? 35m2...

Költözzek a rákba innen? 35m2 panel lakás, rezsi múlt hónapban 67 ezer forint volt. Energia takarékos égők, stb. XV. Kerületi lakás, tusolok, heti 1x mosok A+ os géppel. Fűtőtestet be sem kapcsoltam.

Figyelt kérdés
a közös költség 12 ezer ft, fűtés alapdíja 12 ezer t az internet és tv 6 ezer ft, a többi a víz és villany valamint a szemétből jön össze... nem tudom miért van ez, egy személy vagyok erre a pici lakásra, és nem hiszem el hogy ennyibe kerül. Apám a családi házat (70 m2) fizeti havi 30-40 körül TÉLEN kombi cirkóval.... ez a lakás ráadásul hőszigetelt is... panelprogramon átesett.
2017. ápr. 30. 02:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a közös. Nekünk 63 m2-re 8900 és sokallom, mert semmi sincs benne kb. Na jó a lakásbiztosítás benne van, de az se egy hatalmas összeg. Máshol 6-7 ezer forint ekkora lakásra a közös és még több pénze is van a lépcsőháznak. Igaz, nálunk állítólag a nagy közös ellenére azért szegény a ház, mert az előző közösképviselő ellopta a ház összes pénzét, majd miután eljátszotta öngyilkos lett. Hát mit mondjak, zajlottak az események ezek szerint, mielőtt ide jöttünk lakni. :D
2017. máj. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem egy éves elszámolószámla dobta meg?
2017. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sokat felsoroltak a lehetőségek közül. Hűtő, klíma, folydogáló wc, ez mind szépen megdobhatja.

Közös költség: van, hogy a háznak kevés a pénze, kölcsönből old meg drága projekteket. Esetleg többet is. Vagy pl: az elektronikus fűtésmérő ha kinyitod az ablakot, úgy érzékel/számol, mintha fűtenél ezerrel.

Érdemes utánagondolni, átolvasni a számlákat, főleg a részletekért, megkérdezni szolgáltatót, részletes számlát kérni (elmondod, hogy új vagy és szeretnéd érteni), közös képviselőt, szomszédot kérdezni.

2021. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!