Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egyedül 20 évesen fent tudnám...

Egyedül 20 évesen fent tudnám tartani magam egy átlag magyarországi fizetésből, ha a lakás adott?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz kategóriába írom a kérdésem.


20 éves lány vagyok érettségim és okj-s pénz-számviteli ügyintéző(most végeztem el) szakmám van. Észak-Nyugat Magyarországon lakom szüleimmel.


Nemsokára (pár hónap múlva) szeretnék elköltözni, nem azért mert rosszba vagyok anyuékkal hanem mert vágyom az önállóságra.


Maradnék a jelenlegi városban, csak annyi, hogy egy 55 nm-s panellakásba költöznék el egyedül. A lakás tehermentes tehát törlesztő részletet nem kellene fizetnem, csak rezsit, közösköltséget, internet, kaja és egyéb háztartási cuccokat.


Általánosságban a városunkban 120.000ft + cafeteria jár egy gyári operátornak. Tehát amíg nem találok a szakmámhoz való irodista állást, addig a legrosszabb esetben ezt kellene dolgoznom.


Szerintetek kényelmesen megtudnék élni egyedül így, hogy adva van egy lakás amin nincs teher illetve félig bútorozott is?


Azért kérek tanácsot tőletek, mert a párom(23) akivel 2 éve vagyunk együtt még vacilál azon, hogy fel költözzön hozzám 70km-ről városba, de nem akarom, hogy ez vissza tartson engem.


Válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm!

20/L



2017. máj. 18. 16:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

19: igen, uróbbi 4 évben 13e volt a max távhő számla(alapdíjjal együtt) de akkor hosszú baromi hideg volt. Egyébként max 11-nél megáll minden téli hónapban

Szigetelt ház, költségmegosztóval. Kb 22 fokot tartunk. És a koltségosztónak hála senki nem ablaknyitással szabályozza a hőmérsékketet, mint a régi paneles időkben.

2017. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21: az 75 nm-re nagyon jó.
2017. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!