Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Van még olyan, aki ezen az...

Van még olyan, aki ezen az enyhe télen ennyire magas gázszámlát fizet?

Figyelt kérdés
130 m2-es ház, két szintes, de csak 19,5 fokra fűtve, este 20 fokra. 50 ezer Ft/ hó most. (Mért fűtés)
2018. febr. 18. 14:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pufajkás, szerintem érdemes. Nálunk nem érdemes, mert 1 mázsa bükk 33-3400 Ft felénk, így ha fával fűtenénk, nem jönnénk ki olcsóbban, és mivel dolgozunk napközben, este már nem szívesen bajlódnánk a tűzrakással:) Meg nincs pufferünk, a fával fűtéshez meg az igen hasznos.
2018. febr. 18. 15:19
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy elromlott a gázóra, akkor kérheted a vizsgálatát (elviszik és addig nincs semmi gázfogyasztás!) de ha azt állapítják meg, hogy jó, kiszámláznak vagy 50ezret a vizsgálatért.
2018. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is tudom . Most a gázhoz képest mondtam hogy nem tudom eldönteni érdemes e még kínlódni a favágással.
2018. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi 120 nm-es házban házban lakunk, műanyag nyílászárók, szigetelt ház.

Havi 20.000 átalányt fizetünk, most januárban az elszámoláskor 80-at fizettünk rá, melegvíz villanybojlerről megy.De tény, hogy mindig 23 fok körülre van állítva a termosztát.

2018. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát az elég sok 240 ezer meg még ráfizettél 80-at. Szigetelt jáz
2018. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból nem sokalljuk, hogy egyenletes meleg van mindenhol, fával nem kell macerázni.

Arra viszont emlékszek, hogy tavaly május 1.-én még ment a kazán, mert hideg volt.

Illetve tavaly egész pontosan 18600 ft. körül volt az átalány, most emelték fel 20-ra.

A tűzhely is gázzal megy, bár a sütő az villany.

2018. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni mi a jó. Ha a te számlád nézem még 110 ezerrel beljebb vagyok fával igaz magamnak dolgozom fel. De van aki meg jóval kevesebb gázszámlát írt már itt a gyakorin szigeteletlen házra is. A szerint meg nem érdemes bajlódnom a fával. Bár az az összeg elég hihetetlennek tünt számomra.
2018. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!