Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Szoktatok nagy tételben...

Szoktatok nagy tételben olcsóbban venni ezt azt a háztartáshoz?

Figyelt kérdés
Néztem de még semmit se találtam a tesconál vagy sparnal olcsóbban. Olyasmiket kerestem mint mosószer wc papír levespor, tusfürdő befőttek, cukor liszt olaj, kóla, kávé, energiaital, tartós tej, konzerv, keksz, csoki, más édesség, papír zsebkendő tejszinhab, mirelitt árú, fagyasztható árú (husok, egyes zöldségek, stb) szóval bármi ami nagy tételben olcsóbb lenne és tartós így megvehető belőle 50-100 kiló de nem találtam.
2018. jún. 3. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én,ha akciós a kéztörlő a Lidlben,(99ft)akkor veszek egy zsákkal(24duplatekercs).

Most,gyümölcsszezon előtt olcsóbb még a cukor(155)abból 50 kilót.

Ill a Metroba szoktunk járni,ott olcsóbb,ha nagyobb egységet veszel.

Mondjuk én útálom a Spart,a tecsót.

2018. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de mire megy el 50 kg cukor?
2018. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Málnaborhoz,majd a kompótokba,lekvárokba,cefrébe...ez októberig elég lesz.
2018. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az ázsia centerben szoktam pl. tisztítószereket vásárolni. Nem olcsóbb nagy tételben, kicsiben viszont olcsóbb ott, mint máshol, tehát ez alapján nagy tételben is olcsóbb. Viszont nincs kedvem 15 doboz domestost kerülgetni itthon, úgyhogy annyira azért nem viszem túlzásba.
2018. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Sparban jó minőségűek a cuccok, de az egyik legdrágább hálózat.

A Tesco is elég drága, kivéve az akciós dolgok.

Úgy általában a Penny a legolcsóbb. De először próbáld ki a dolgokat, mert egyes áruk (pl. tejtermékek) rettenetesek. De ilyesmit, mint wc-papírt, cukrot szinte csak ott veszünk. Lidl-ben is vannak jó dolgok, bár ott sem árt egy előzetes próba, az élelmiszerek közül sok az olyan, amit nem érdemes megvenni.

2018. jún. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és olyan hogy nagyker, ahol még olcsóbb, nem férhető hozzá? ők hol veszik?
2018. jún. 5. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!