Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Származhat abból valamilyen...

Származhat abból valamilyen hátrányom, ha az ELMŰ helyett a Nemzeti Közművek áramszolgáltatását választom?

Figyelt kérdés
A gázszolgáltatással már kötelezően átálltam, de az áram nem kötelező, ott maradhatnék az ELMŰ-nél. Telefonon kerestek nagyon kedves, udvarias emberek a Nemzeti Közművektől, hogy álljak át az árammal is hozzájuk. Különösebben nem ajánlottak semmit, az áram ezentúl is ugyanannyiba kerül, de kapnék az átállás után egy egyszeri 4.000 ft-os jóváírást a következő számlából. Hát ez nem az a nagyságrend, amitől begerjednék, de mivel olyan kedvesen kérték, végül is úgy gondoltam, hogy megtehetem. Már ki is küldték a szerződést, amit aláírva vissza kellene küldeni. De eszembe jutott, hogy nem lehet ebben valami hátrány vagy csapda? Talán van olyan, aki már megcsinálta.

2018. júl. 5. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nemzeti doháynboltokban sincs csapda. hiszen bárkinek lehet ilyen boltja :D nemcsak a csókosoknak :D nézz utána hogy ügyfélszolgálat ahova be tudsz menni ha valami gond akadna az milyen messze van . ez elég fontos szempont. tulszámlázásnál egy elmüvel vagy állami szarsággal kerülsz szembe az sem mindegy. de szerződési feltételeket is mindkettőnél elolvasod és döntessz neked melyik elönyösebb. 4 ezer ft meg kenjék hajukra...
2018. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KiMaMi válasza:
Esetleg talán annyi, hogy a hálózat az elműnél van...ha a rendszerrel van gondod, 2 helyre is kell járnod. A kereskedőd az nkm lesz, a hálózatod pedig az elmű hálózati kft-nél marad.
2018. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy állami cég ügyfele leszel, az ott ismert “kiszolgálással”.
2018. aug. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha kedvesen kérnek tőled valamit, arra igent mondasz?
2018. aug. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A jövő úgyis ez lesz, nem? 3 éve bezengték, hogy tavaly már átveszi az ELMŰ-től is a Marinéni jellegű fogyasztókat, melyre mindkét fél aláírta a szándéknyilatkozatot. Szemlátomást nem vette át, de hát ez a rezsicsökkentős cél.

Szerintem tök mindegy, hogy másképp hívják a kereskedőt, higgyétek el, az ELMŰ kereskedője és hálózatosa között is akkora a szakadék, mintha másik cég lenne.

2018. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Főfázos helyen tudsz áramot is intézni,ellenben egy szolgáltatónák lesz az áramod és a gáz,és csak az nkm áramszolgáltatónak van 0-24 órás ügyfélszolgálata.
2018. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!