Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » ELMÜ elszámoló számla?

ELMÜ elszámoló számla?

Figyelt kérdés
Most jött meg az elszámoló számla emailben, és 67000 ft túlfizetésben vagyok. Mi lesz vele? Visszautalják, küldenek csekket és mehetek vele a postára, vagy nem küldenek számlát, amíg el nem használtam?

2017. okt. 1. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nekünk ugyan eon... de 2 lehetőség van

Postán vissza küldték...aztán lett számlaszám megadva és onnantól vissza utalták ha túlfizetés volt.

Soha nem írták jóvá a következő számlánál/számláknál (pedig az jó lett volna) se a villanynál se a gáznál.

2017. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Az elszámoló számlán rajta van minden olyan ügyfélazonosító szám, meg az óra gyári száma, stb. amit kér, ha regisztálod magad az oldalukon. E-ügyfélszolgálaton kérdezz rá, hogyan tudod visszakapni.

Ennyi pénzt már megéri visszakérni, miért ők használják.


Persze kérdés, hogy ez az összeg hány havi fogyasztásotok díja lenne. Ha ott hagyod, azt jelenti, hogy amíg le nem telik, nem kell fizetned!

2017. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Az ELMŰ visszafizeti, sajnos. Más közművek beszámítják, de ezek nem.
2017. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is kérés nélkül visszajött 1 héten belül az ELMŰ-től.

Viszont, ha gyors vagy és még nem postázták, akkor telefonon kérheted, hogy számítsák be. Vagy ha átalányt fizetsz, akkor feladhatsz (vagy utalhatsz) több csekket is egyszerre, úgyis hármasával küldik.

2017. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Átalányt fizetek, csak úgy tűnik sokat. Kényelmesebb lenne ha addig nem kellene fizessek, amíg el nem fogy.
2017. okt. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!