Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ez még lehetséges így?

Ez még lehetséges így?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy elmaradott gázszámlánk, mai nappal 60. napot túllépi. Szegény körülmények közt élünk. Részletet évi egyszer lehet kérni. Februárban már kértünk. Még nem jött tértivevényes kikapcsolási értesítő. Novemner 5-én tudom befizetni. Ha addig jönne, én pedig befizetem, akkor leállítják a kikapcsolást?

Köszönöm



2018. okt. 26. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de ezt ne vedd biztosra.

Én egy-két éve a nagyapám telkének a díját felejtettem el befizetni:( (Mondjuk csak az alapdíjról volt szó, mert csak az évi 3-4 kaszáláshoz használunk áramot.) Már küldtek egy értesítőt, hogy mikor jönnek kikapcsolni, de persze, nem tudtak bemenni. A második értesítő a kikapcsolásról keresztezte a befizetésemet, azóta elhallgattak, és küldik az aktuális számlákat, mint azelőtt.

2018. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mekkora összeg ez a gázszámla?

Most zártam egy jó pozíciót a tőzsdén. Ha nem sértelek meg vele, lehet elutalnám az összeget neked, hogy túl legyél a dolgon. Én is vidám vagyok, és te is legyél vidám!

2018. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor már lecsúszok?


46787 forint

2018. okt. 26. 16:16
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor végül közben fizetted és nem kapcsolták ki?
2018. okt. 26. 16:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha komolyan gondolod. Írj privátban
2018. okt. 26. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor az ajánlott levélben kiküldik a kikapcsolási értesítőt,abban pontosan leírják,hogy pl. 11.hó07-től élnek a kikapcsolás lehetőségével. A gyakorlat(felénk,Csongrád megye)az,hogy másnap ott is vannak.

Ez a megadott időpont a legeslegutolsó lehetőség,személyesen,nyitásra bemenni az ügyfélszolgálatra,és ott helyben(nálunk csak bankkártyával lehetséges)kifizetni,így az üfszolgálatos le tudja állítani a folyamatot.

Akik kimennek,azok "külsősök",munkakezdéskor megkapják a kikapcsolási listát,ott már "nincs mit tenni"


Ennyi infót tudok segíteni.(Egy volt "bennfentes")

2018. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semelyik szolgáltató sem rohan kikapcsolni az órát. Nekik az a jobb, ha késve is, de fizetsz.
2018. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!