Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Főtáv szorzót a közös képvisel...

Huli68 kérdése:

Főtáv szorzót a közös képviselő mi alapján állítja be?

Figyelt kérdés
Egyedi költségosztós Főtáv fűtésű lakásnál a szorzót a közös képviselő mi alapján állítja be? Főtáv szerint azért nem kaptam visszautalást a nulla fogyasztásra, mert a képviselő ugyanazt a szorzót adta meg, mint az előző fűtési idényben. Tavaly a jóváírásom 40e Ft volt. Idei átalányom 200 Ft-tal kevesebb. Vki ért esetleg ezekhez?
2018. nov. 8. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi volna ha a közös képviselőt kérdeznéd meg a miértről. Nem egyformán működnek ezek a dolgok.

A nulla fogyasztásod is irreális, mert van fogyasztásod még ha nem is fűtesz (mivel akkor a szomszédok fűtenek téged, valamint az átmenő csövek is fűtik a lakásodat). Nem a fogyasztást mérik, hanem elosztják a költséget! És ez nagy különbség.

2018. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerinted nem nála kezdtem? De vmit vagy elcseszett vagy nem őszinte.

Tisztában vagyok azzal is h nincs teljesen nulla fogyasztás,a veszteségek miatt,de nem is mind a 12 havi részletet akartam visszaigényelni,hanem némi jóváírást csak.

Ja és azzal kezdtem a kérdést h költségosztós a lakás.

Azért köszönöm a válaszod

2018. nov. 10. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!