Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nálad hány fok van a házban/la...

Nálad hány fok van a házban/lakásban?

Figyelt kérdés
Én Hollandiában élek egy albérletben néhány diákkal, és mivel itt nagyon drága a fűtés, gáz, villány stb (igazából minden), ezért mindig kb 19.5 fokra van állítva a fűtés, tehát fagyok meg. Amint feljebb veszem már sipít valamelyik, hogy állítsam vissza. Szerintetek ez normális, hogy ilyen kevés?
2019. jan. 14. 16:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam, hogy nem csak nálunk van 20 fok alatt:D Persze nem vígasztal, hogy másnak is "csak" ennyi, viszont a hősugárzós ötlet már nekem is tervben van egy hete kb, ma intézem.
2019. jan. 15. 13:03
 22/27 kreténpali ***** válasza:
hősugárzóval annyi a para, hogy drágább vele fűteni, de ha nem bánják a lakótársaid, akkor ez van.
2019. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

10-es: ennyi ruhában akár fagyhatna is. De komolyan, én télen utcára se veszek fel ennyi réteget.

21 fok nappal, 18 éjjel

2019. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%
Én Magyarországon élek a barátommal aki holland neki elég kb.16 fok én meg megfagyok:D
2019. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 fok van, de én ilyenkor is pulcsiban vagyok.

Amúgy fizessenek 10€ val több rezsit, aztán kiderül, hogy mire elég.

2019. jan. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

nappal 22 fok, este alváskor 20 fok.

A barátnőmnél nappal nem fűtenek, amire kiérünk általában 16-17fok van, a konvektor befűti a szobát estére 21 fokra, de folyamatosan fázom, nem érzem magam jól ott. Este letekeri a konvektort, 2 takaróval alszunk és úgy nem fázok, de reggel amikor ki kell kelni az ágyból úgy spurizok zuhanyozni mint a sportolók, aztán egy forró zuhany helyretesz.

Ha fázol, akkor mindenképpen érdemes rétegesen felöltözni, mert ha megbetegszel, akkor a spórolásra gyorsan ráfizetsz.

2019. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Nappal 21-22 fok.

Éjjel 19-20 fok.

Tél végére már eléggé unjuk a réteges öltözködést a házban, de ez az ára a megfizethető rezsinknek.

2019. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!