Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Főgáz diktálásnál mit jelent...

Főgáz diktálásnál mit jelent a "Nincs megállapodás" szöveg?

Figyelt kérdés

Diktálósok vagyunk, eddig minden honapban rendben/idoben diktáltunk, Decenberben megvolt a leolvasas is. Altalaban 20-a kornyeken szokott lenni a diktálás, viszont semmilyen ertesitest nem kaptunk...


Beleptunk a webes feluletre, ahol a kovetkezo diktalas idejere azt irja, "Nincs megállapodás"


A kovetkezo leolvasast iden decemberre irja.


Most attettek atalanyosra?? Milyen jogalappal? Minden szamlat idoben fizettunk, mindig idoben diktaltunk..


Masnal esetleg jelentkezett ilyen szoveg?



2019. jan. 22. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is csak néztem, hogy azt írták, hogy nem a diktálás alapján számláznak, mert mincs szerződés...

Tegnap, főgáz, Bp.

2019. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Regisztrálként jelentek minden hónapban, januárban is. Nem volt gond, rögzítette, bár még online számlát nem kaptam.


Szerintem írj egy e-mail-t és kérdezz rá.

2019. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha egymas utan 2* elfelejtesz diktalni, atraknak altalanyosra. En is így jartam. Szemetek.
2019. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdező azt írja,hogy eddig rendszeresen diktáltak.

Esetleg véletlenül nem a diktálási időszakon kívül?


De szerintem nem érdemes találgatni, írj Nekik,kérdezz rá, annak nyoma van.

2019. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehéz diktálási időpontban rögzíteni, ha az van kiírva:

"Diktálási időszak: Nincs megállapodás"


Eddig ki volt. pl jan15 - jan 20

2019. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Belépve a számlázásnál írja, hogy elszámolási időszak után lehet választani diktálós és átalány között, ott is van a választási lehetőség most még letiltva, mert van valami 30 napos határidő.
2019. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Meglett a megoldás...


Mivel nyáron felújítottuk, ezért a felújítás alatt leszerelték az órát. Nyílván akkor nem diktáltunk... Ezért úgy vették hogy akkor nem volt diktálás, ezért áttettek... Szerencsére még vissza tudtak tenni, mert még határidőn belül voltunk.


Kérdeztem, H megis hogy diktáltunk volna, leszerelt órával??? Az volt a válasz, H a rendszerükben az nem látszik, mikor van leszerelve... Hát hol látszik könyörgöm, ok szerelték le!!

2019. jan. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!