Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Sok gáz fogyott el?

Sok gáz fogyott el?

Figyelt kérdés

Első telünk a 50m2 lakásunkban, decemberben nem volt olyan hideg így nem is fűtöttünk igazán.

Most hogy bőven volt 0 fok alatt a hőmérséklet 4 hét alatt 150m3 gáz ment el. 2 konvektor van, az egyik folyton 2-esen ment a másik csak estére volt bekapcsolva 1-esen. Nagyobb hidegben az eggyik 3asra volt feltekerve estére. Így volt 22-23fok a lakásban.

Sok ez a 150m3?

Főzni alig főztünk, menüzni szoktunk többnyire. Csak a két konvektor meg a sütő megy gázzal.


2019. febr. 3. 14:27
 1/1 Topor G ***** válasza:

Szerintem nem, de minden relatív. Ha régi építésű, nem túl jól szigetelt házban van, akkor még egész jónak is mondható az érték! Ha kiszámolod, ez durván napi 5 m3 gázt jelent. (Az őrlángos konvektorok alapból fogyasztanak valamennyit, már rég mértem, nem tudom pontosan, mennyit.)


Amúgy itt már foglalkoztak a témával, érdemes a számokat összehasonlítani: https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__rezsi__5275450-kinek-..

2019. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!