Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha a megbeszélt időben nem...

Ha a megbeszélt időben nem jött el hozzám a villanyóraleolvasó, akkor nekem kell futnom utána, vagy neki utánam?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Értesítőt,hagyott?Azon elérhetősége rajta kell lennie. Mind 3 szolgáltató hagy értesítőt!
2019. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd jön újra,mert ezért fizetik.

Vagy hagy értesitőt telefon számmal,melyen be lehet diktálni az óra állását .

2019. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először hagyott értesítőt, akkor felhívtam és megbeszéltük, hogy mikor jön. Az ekkor megbeszélt időben hiába vártam, nem jött, nem is hívott vissza, nem is hagyott újabb cetlit.
2019. márc. 19. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Én kiírnám egy papírra az óraállást, kiraknám az ajtóra, és nem foglalkoznék vele tovább.

Ha gondjuk van, majd keresnek.

2019. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van mérőállás bejelentő oldal,van ügyfélszolgálat, pl eon: [link]
2019. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Juliusz48 ***** válasza:
Manapság már fényképezik az órát, ezért majd jelentkezik újra. Esetleg a szolgáltatót lehet értesíteni az elmaradásról.
2019. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta mobilappal bejelentettem az állást, bár arról sem kaptam semmiféle visszajelzést, hogy elfogadták-e. Ha nem, majd nyilván kapok valami büntit, a magyar közműveknél ez így szokás.
2019. márc. 27. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ELMÜ ás az ÉMÁSZ rendelkezik ilyen applikációval, talán majd a többiek is követik. [link]
2019. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!