Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyibe kerül egy "panelprogr...

Mennyibe kerül egy "panelprogramos" teljesen szigetelt 42nm tarsashaz atlagos rezsije?

Figyelt kérdés

A főbérlőm most közölte az elozo havi rezsikoltseget miszerint valamilyen altalanydij megemelkedett es 49000 forint lesz a rezsi... én ezt valahogy nagyon nem akarom elhinni hogy egy korszerusitett tarsashazban ilyen sokba kerul, foleg, hogy hetvegeken sokszor itt se vagyok es egyebkent is a nap legnagyobb reszeben a munkahelyen vagyok, csak estere jarok haza tulajdonkeppen.most lenyegeben azt akarja bemagyarazni, hogy tobb lesz a rezsi, mint amit eddig télen kellett fizetni..

na most a szamlakat meg nem mutatta be, de lehet ezzel valahogy trükközni?? pl hogy a másik lakásának a fogyasztását erre a lakcimre iratja? légyszi segitsetek, csak hogy felkészült legyek. holnap reggel fog jönni és elvileg hozza a számlákat is. Ti reálisnak tartjátok ezt az osszeget, ha télen kb 38-40ezer ft volt a rezsi most meg hogy jon a joido hirtelen 50e lett??

koszonom a valaszokat



2019. ápr. 14. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 25-30 ezer havonta.
2019. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha méretlen távhő van, ott lehetnek meglepetések.
2019. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!