Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valaki sajnalja az Erdelyi...

Valaki sajnalja az Erdelyi magyarokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 23:59
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
40%
Nem Erdélyi, wazzeg, erdélyi!!
2010. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
32%
Jah, csak ebbe tudsz belekötni, bocsánat, igazad volt: erdélyi.
2010. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az, hogy ki hol van otthon, az nem a határoktól függ.
2010. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
46%
én sajnálom őket, nincsenek könnyű helyzetben ott az biztos
2010. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
50%

15/f, meglepően érett gondolkodású vagy a kortársaidhoz képest, jó úton haladsz!:)

Szerintem sem sajnálni kell őket, hanem minél szorosabb kapcsolatot kiépiteni az anyaországi magyarok és a külhoni magyarok között, ami vonná maga után a többi dolgot, most nem sorolnám.

2010. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Vazzed tudjuk, hogy erdelyi vagy esetleg lehet ugyis h Erdely-i. De most haggyal ezzel. Latszik, hogy okosabbat nem tudsz irni.
2010. júl. 12. 18:44
 37/46 A kérdező kommentje:
Es tudjatok meg, hogy mindig is azt gondoltam, hogy a magyarok jo emberek, becsuletesek meg minden, annak ellenere, hogy sokan kiabrandultak es nem szeretik oket. De mar en is kezdek ketelkedni, es ugy erzem hogy van benne valami. Az a szavazas is csak ezt bizonyitja, hogy arulo az osszes.Na jo van nehany kivetel.
2010. júl. 12. 18:49
 38/46 bumbi02 ***** válasza:
44%
bocsi hogy mi a mi országunkban élünk és első sorban magunkkal foglalkozunk nem pedig olyanokkal akiknek a ükanyja és ükapja még a mai államunk jogelődjében élt..az uráli magyarok leszármazottjainak ne szavazzunk állampolgárságot? ne érts félre... nem azt moondom hogy a külföldi magyarok nem magyarok... igenis azok.. de hogyha annyira akarnak ide tudnak ők is jönni... főleg most hogy elfogadták a kettős állampolgárság könnyitését...az önsajnáltatás meg nem kell...
2010. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
51%
Ne vesszen el a hited kérdező.Ne foglalkozz ezekkel.Sokan vagyunk akik egyetértenek veled de ez az oldal a balliberálisok gyűjtőhelye.Sajnos sok az ilyen agymosott mint asz előttem lévő.Ez a sok évnyi zsidó elnyomás eredménye.
2010. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Mi ez az "akkor költözzenek ide" szöveg? Nem az a cél(és megoldás), hogy hagyják el a szülőföldjüket, hanem hogy tudjanak magyarok lenni, emiatt ne éljenek elnyomásban, örökös terrorban, ápolhassák a hagyományaikat, stb.
2010. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!