Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Winkler Róbert cikkében leírt...

Mindentudó99 kérdése:

Winkler Róbert cikkében leírt dolgok általános vélemények a balliberális oldalon?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 6. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Elolvastam, mi van vele? Egy autós újságíró magánvéleménye, nem holmi balliberális szóvivő hivatalos nyilatkozata. És mióta balliberális Winkler? Csak mert nem a kormányálláspontot szajkózza?
2019. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most engem nem izgat a kormany propaganda abszolút. A cikkről kérdeztem. De úgylátszik sok kivetni valót te se találsz benne. Úgy gondolnám minden jóérzésű embert megbotránkoztat.
2019. aug. 6. 15:30
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

"Úgy gondolnám minden jóérzésű embert megbotránkoztat."


A levegőbe beszélsz. Mi bontránkoztat meg pontosan és milyen okból?

2019. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha magadtól nem tudod ha elmondanám se értenéd.
2019. aug. 6. 16:32
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Winkler két értelmes mondatot nem tud összerakni, a műszaki "tudása" műanyagok kopogtatására korlátozódik.


Tulajdonképpen abból él, hogy megbotránkoztatóan primitív, irigy figurát ad elő, és ezzel valamennyi figyelmet kap a médiában.


Ne adj a véleményére.

2019. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Ma minden bohóc politikus lesz? Kecskewinklinek tényleg kell egy ilyen cikk is.
2019. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

"Ha magadtól nem tudod ha elmondanám se értenéd."


És ezzel a fellengzős szöveggel kit fogsz hasba akasztani? Ez így még cikibb. Neked. Nyilvánvaló, hogy itt megállt a tudomány. A levegőbe beszélés nem jött be, valaki képes volt rákérdezni a lényegre. :D

2019. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 Nézd aki számára érthetetlen hogy ebben a szövegben mi a megbotrankoztató azzal az emberrel nem szivesen beszélgetek. Ennyi az egész. Ezek szerint te se lehetsz jobb mint ez a Winkler. Csupán csak ennyiről van szó. De javasolnám akkor olvasd a cikk alatti kommeteket. Vagy a facebookján a kommenteket. Hátha segít rájönni mi is a probléma a cikkel.
2019. aug. 6. 18:32
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Ez veszélyes! Állítsuk meg a Winkler tervet!
2019. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Semmi megbotránkoztató nincs benne, ez egy VÉLEMÉNY. Olyat még csak szabad írni, nem? Vagy önálló véleménye már csak a fideszeseknek lehet? És ha Winkler nem fideszes, akkor mi van? Ha ez téged zavar, ne olvass Winkler cikkeket. Szerintem meg az megbotránkoztató, ami a 888-on megy, de azok is inkább vélemények, mint hírek. Akinek nem tetszik, vagy ne olvassa, vagy csak röhöghön rajta egy jót és ne vegye komolyan, ahogy én teszem.
2019. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!