Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szimpatizál sok náci az...

Miért szimpatizál sok náci az arabokkal?

Figyelt kérdés
Oké, hogy őket is elzavarnák a saját országukból, de kit nem?? Ennyi erővel minden nép a testvérünk. Az árja fajelméletbe, hogy jönnek be az arabok? Nem tudom feldolgozni mekkora tróger divat lett ez már...
2010. júl. 12. 21:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
"Istenem, ennyi sok ba.lfasz nyomorékokat mind ti. hihetetlen" - én elhiszem, hogy a laza, suttyó írás most a menő, de akkor is: BASZÓDJÁL MEG! Írj már normálisan!
2010. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
Ellenségemnek az ellensége a barátom. Nem?
2010. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
40%
22:27 mi a bajod, helyesen írtam
2010. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%

Én azt hiszem, hogy Magyarországon nagyon kevés olyan ember van, aki komolyan elkötelezett lenne valamiféle ideológia mellett. Akár a náci ideológia mellett, nem sok olyan ismerősöm van, aki Mein Kampffal kel.

Itt egyszerűen magyarok vannak, akik a saját tapasztalataik okán utálnak ezt vagy azt, a cigányokat azért, mert mindenki láthatja a saját szemével, hogy milyenek, a zsindelyeket meg... hát, sok mindenért. Ha nem is olyan nyíltan látható ez az utóbbi, mint a cigányok esetében, az azért böki az emberek csőrét, hogy a médiában, a vezető pozíciókban általában mindenhol ők vannak, hogy ezáltal ránk próbálnak erőltetni minden deviáns marhaságot, és nem utolsósorban, ahogy itt is látszik, lépten-nyomon lenácizzák azokat a magyar embereket, akik nem óhajtanak homárok, vadkapitalisták, vagy narkós trógerek lenni.

2010. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Jó én értem ez a szöveget, de a zsidók felvásárolnak minden országot, akkor barátainak a franciák, amerikaiak, angolok stb.? Ez egy eltévedt dolog...
2010. júl. 12. 22:58
 16/31 A kérdező kommentje:
Én olvasom a Mein Kampfot, még nyaralásra is elvittem, de eddig olyat nem olvastam benne, hogy szeressük ezt vagy azt, mert utálják a zsidókat. Ez egy gyerekes baromság erre akarok kilyukadni.
2010. júl. 12. 23:01
 17/31 anonim ***** válasza:
56%
Épphogy nem. Oszd meg és uralkodj elv mindig müködik!
2010. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vallok náci eszméket, de már többször megkaptam itt az oldalon ezt a jelzőt :) úgyhogy válaszolok.


Ahogy már írták az ellenségem ellensége a barátom.Nekem tökéletesen megfelel hogy a terrorista izrael és az arabok egymást püfölik,addig sem európával foglalkoznak.


Azért nem szeretik az arabokat a náczik,mert európában visszafordíthatatlanul jelen van nagy számban az arab muszlim bevándorlás,és hát nem épp kedves emberek.

2010. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"A nyugati széljobbosok meg az arabokat utálják, mert azok furakodtak az országukba (amiben lényegesen több a realitás, mint az itthoni zsidó hatalomátvételben), és a zsidókban találják meg a szövetségesüket."


Miért is lenne benne több realitás mint a magyarországi helyzetben? ott az arabok a gond, itt meg az izraeli térhódítás.

Hogy lehet egy párt szélsőjobbos ha zsidókkal szövetkezik ?


"Ez egy gyerekes baromság erre akarok kilyukadni."

Jól megvannak kavarva a dolgok :)

A zsidó pártok beengedik a bevándorlókat, majd amikor az európaiak ráeszmélnek a bajokra,akkor védelmezőként lépnek fel:)

A másik dolog pedig a "Kifele az arabokkal!" majd két perccel később "Hajrá arabok!" :)


Úgy képzeld el mint anno a II.vh idején.

Van három fél:USA,nácik,komcsik.

Nácik háborúznak,erre az USA és a komcsik szövetkeznek a nácik ellen, majd amikor végeztek, egymás ellen fordulnak.

2010. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
43%
Elég szar nyaralásod lehetett, ha a Mein Kampfot olvasgattad közben :)
2010. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!