Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szimpatizál sok náci az...

Miért szimpatizál sok náci az arabokkal?

Figyelt kérdés
Oké, hogy őket is elzavarnák a saját országukból, de kit nem?? Ennyi erővel minden nép a testvérünk. Az árja fajelméletbe, hogy jönnek be az arabok? Nem tudom feldolgozni mekkora tróger divat lett ez már...
2010. júl. 12. 21:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%
a main kampf az jó könyv te gyökér, te antifa cigáynvédő vagy?
2010. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Most mért, biztos van benne pár jó érv, amit egy lángossütő vagy egy fagylaltos fejéhez tudsz vágni, mikor túl sokat kér a cuccért :)
2010. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
A közös ellenség hamar szövetségeket kovácsol.
2010. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én is az "ellenségem ellensége a barátom" elvben látom a kérdés nyitját. Plusz saját tapasztalatból mondom, én nem úgy általában véve az arabokkal szimpatizálok, hanem a palesztinokkal. És minél inkább "antiszemitázi le" Izrael azokat, akik bírálják a politikáját, annál inkább érzek együtt a palesztinokkal.
2010. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
26%

@A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:45


Még az általad bálványozott könyv nevét sem bírod leírni helyesen, te divatnáczi :) Nem vagyok antifa, sem cigányvédő, csak szánalmasnak tartom azokat, akik puffognak itt össze-vissza olyan dolgokról, amikről fogalmuk sincsen.

Jelen esetben rád értettem, nem a kérdezővel, vagy a többi válaszadóval van bajom.

2010. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
27%

"ahogy itt is látszik, lépten-nyomon lenácizzák azokat a magyar embereket, akik nem óhajtanak homárok, vadkapitalisták, vagy narkós trógerek lenni."

Jéé én egyik sem vagyok és még sem náciznak le! :D

2010. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

nácci


Most már elégedett vagy? :)

2010. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A mein kampfot elgépeltem, 1ébként még németül is tudok alapszinten, mivel namvagy cigányvédő meg antifa, így nincs harag : D
2010. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Main Kampf :D

A Sub Kampf megvan valakinek ?:D

2010. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ajánlanék a kedves úri közönség figyelmébe egy másik vetületet is.


Ugye azt mindenki látja, hogy mit csinál Izrael a palesztinokkal (akik ugye többszáz éven át ott laktak, amíg a zsidók oda nem pofátlankodtak a világháború után). Nemrég volt/most is van éppen, hogy zsidó kalózok (izrael állam zászlaja alatt) kifosztották, megölték, börtönbe zárták azoknak a segélyhajók személyzetét, akik próbáltak élelmet/vizet juttatni a Gázai övezetbe, amit a zsidó állam csak úgy (mert megteheti) blokád alatt tart. Aztán ott van, mikor tankkal mennek követ dobáló palesztin gyerekek ellen, mikor belelőnek a mentőautóba, mikor a saját kormányuknak kell elhurcolni a fanatikus zsidó illegális telepeseket, mikor épp aláírnak egy (majdan úgyis megszegendő) szerződést a jelenlegi határok tiszteletben tartásáról.


Én nem vagyok kifejezetten a palesztinok/arabok spanja se. Gondolom, velük is van elég baj, nyilván úgy él a legtöbbjük, mint nálunk a cigányok, és ezek mellé még robbantgatnak is. De ilyet akkor se csinálhat egy civilizált állam, hogy ha Lófa.sz Musztafa felrobbantja magát Jeruzsálem közepén, akkor válaszul mi meg bombázógépeket küldünk palesztin települések ellen "megtorlásul"! Vagy talán mi magyarok lebombázhattuk volna az olaszliszkai lincselés után azt az egész nyomorult cigánytelepet?? És akkor még ezek után ők sírnak mindig a holokausztról is...


Na, hát ezért szimpatizálok a palesztinokkal. Mert látom hogy ott mi van, és belátom, hogy ha speciel nem lennénk Európa közepén, akkor lehetnénk mi is palesztinok. Meg még így is lehetünk...

2010. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!