Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ennek a kategóri...

Igaz az, hogy ennek a kategóriának azért ilyen alacsony a színvonala, mert főként iskolázatlan, primitív emberek írnak ide?

Figyelt kérdés

Vagy szerintetek más a magyarázata?

Ha más, akkor mi?



2019. okt. 16. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
"Ezen kategóriának azért alacsony a szinvonala, mert Gyúcsány elmútnyócév Mszp Soros Soros Brüsszel migráncs migráncs migráncs." Nyugodtan értheted magadra is😂
2019. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Én azt vettem észre a saját környezetemben, hogy az ilyen mértékű politizálás azokra az emberekre jellemző, akiknek szar életük van és ezért hibáztatni akarnak valakit. Legtöbb esetben a(z éppen aktuális) kormányt.

Aki jól él, azok leszarják, sokan el sem mennek szavazni.

2019. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Azért ilyen itt a helyzet, mert vannak ilyen emberek is. Egyiknek x véleménye van, másiknak y. Az egyik vallási szintem imádja az egyik pártot, a másik utálja, a harmadik meg egy másikat imád, stb., stb... Mellé még hozzá jön az is, hogy vannak tanultabbak, és buták, illetve vannak nyugodtak, és agresszívek.
2019. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

12# jól látod, az én környezetemben ugyanezt tapasztalom, őket hívom prolinak. Érdemes elolvasni Mensáros László: A proli című írását...

Sajnos sok van belőlük idehaza.

2019. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%

Naiv gyermek. Főiskolát/egyetemet végzett emberek is képesek ugyan olyan bődületes baromságokat, sértéseket goebbelsi nyelven, trollkommenteket ide írni mint a legutolsó nyomorék ócska kis prolik.


Egy PhD után sem lesz senki bölcsebb mint előtte volt. Sajnálom, hogy tőlem kellett megtudnod.

2019. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez a jó a politikában. :D Saját részről nem érdekel, de azon mindig jókat derülök amiket az emberek művelni képesek, itt csak simán jó olvasni, de tőlünk nem messze van egy kocsma például, ott amik szoktak zajlani, a repkedő korsók, és a " heves eszmecserék " majdnem heti szintűek. :D
2019. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!