Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisoknak mi erről a...

Tomi 11 kérdése:

A liberálisoknak mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés

A liberálisok első ránézésre nagyon szép és jó világot akarnak létrehozni, de van pár dolog amit szerintem nagyon rosszul csinálnak.


A hozzánk érkező migránsok a saját fejtájuk elöl menekülnek. Nem tudnak békében egymás mellet élni még úgy sem, hogy hasonló fajtájú emberek.Egy liberális szerint az miért nem egyértelmű hogy velünk is háborúznának? Miért viselkedjünk liberálisan egy nacionalistával? A migránsok annyira nacionalisták hogy két majdnem ugyanolyan fajtájú ember csoport is öli egymást.


Minden ember fajtának az lenne a legfontosabb feladata, hogy a saját fajtájából minél több legyen, de a liberálisok nem vállalnak gyereket szívesebben nevelnek fel egy teljesen másik emberfajtához tartozó gyereket.

Ezért a saját fajtájának a fenn maradása kerül veszélybe esetünkben a fehér fajé.Meg van hogy melyik emberfajtából mennyi kell ahoz, hogy minél előbb megcsinálja az emberiség a rábízott feladatot (még arra sem jöttünk rá hogy mi az). Az szinte biztos hogy nem az esőerdőkben meztelenül rohangáló és ordibáló feketék fogják ezt megtalálni, de rájuk is szükség lehet. Nagy eséllyel fehér emberből kell a legtöbb, mert a fehér ember képes a feketék háborúit megszüntetni és gondolkodni a nagy kérdésen.


Én megtudom érteni a liberálisokat Hitler tényleg nem volt tökéletes inkább elég nagy hibái voltak, és hogy félnek egy új Hitler hatalomra jutásától annak én sem örülnék, de ha fekete uralom lenne Európában az a feljebb leírt dolgok miatt nagy probléma lenne.



2019. nov. 15. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Kalergi terv
2019. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Önpúsztító mechanizmus, legalább Európának annyi lesz, amely annyi szenvedést hozott a világra, a fagyi visszanyal effektus ez. Ráadásul mindezt önként teszik.
2019. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
A globalokrata libertánsok első ránézésre is globális, értékvesztett, antitradicionális masszát akarnak létrehozni, ami fölött gátlástalanul uralkodhatnak.
2019. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

75 éve itt is egymást ölték a majdnem ugyanolyan fajtájú emberek. Utána meg hidegháború. Szóval annyival mi sem vagyunk jobbak.


És ide pont az menekül akinek a p*cse is tele van azokkal a h*lyékkel akik egymást ölik. Nem a háborúzók menekülnek.


Mi liberálisok is nagyon szívesen vállalunk gyereket "saját fajtájából" hogy a te szavaidat használjam. Nem tudom honnan vetted hogy nem vállalnánk.


Nagyon kevesen rohangálnak meztelenül az őserdőben, jó lenne neked Afrikába ellátogatni. A legtöbben úgy élnek mint Magyarországon volt kb ötven-száz éve.


Szerinted "a fehér ember képes a feketék háborúit megszüntetni". A legtöbb ottani ellentét és háború pont a fehér ember kolonizációja miatt kezdődött.


Tessék, lehet lepontozni, de a kérdező pont a liberálisok véleményét kérdezte úgyhogy gondoltam illő megadni neki.

2019. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Minden megállapításoddal egyet értek, pedig DK-s vagyok.


Én sem értem ezeket!

2019. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Hol is kezdjem. A fehér ember nem faj, hanem rassz, europid embernek hívják. A különböző bőrszínű embereket sem nevezik különböző fajtának.

Aztán igen sok liberális gondolkodású embert ismerek akinek vannak gyerekei, így ez az állításod sem igaz.

Aztán pont nem a nacionalisták menekülnek, hanem akiknek a töke tele van velük.

A "hasonló fajtájú emberek" háborujáról annyit, hogy gondolom a szlovákokat meg a románokat azért utálod...

2019. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

75 éve történtek is valamennyire a külömböző emberfajták miatt volt. De azért A hidegháborúval meg nincs semmi probléma a két fél nem ölte egymást. Csak fegyvert adtak két amúgy is háborúzó félnek.


A liberálisok egy fajtája azért nem vállal gyereket, mert már így is túl sokan vagyunk a földön és csak azt nem veszi figyelembe hogy belőlünk egyre kevesebb lesz.


és a legtöbb Afrikai azért nem meztelenül ordibálva az esőerdőkben rohangál mert oda ment az Európai ember és oda vitte a technológiáját és hogy neki is megérje pár dolgot elvitt onnan.


még ha az összes migránsnak is elege lenne az öldöklésből az ö gyerekeiknek már lenne hozzá kedvük mert a genetikájukba van

2019. nov. 15. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Én liberális vagyok és ellenzem a korlátlan bevándorlást, viszont korlátozottan, válogatott fickók felőlem jöhetnek.

Egyébként rajtad is látszik, hogy fogalmad sincs a nyugat-európaiak gondolkodásmódjáról. Magyarországon sose volt felvilágosodás, ti megmaradtatok abban a hitben, hogy a fekete bőrű emberek alsóbbrendűek, míg egy nyugati ember teljesen másképp gondolkodik. Nyugaton abban hisznek, hogy a lét határozza meg a tudatot, tehát aki jólétben nő fel, civilizált körülmények közt, az maga is az lesz, míg ti ott Magyarországon abban hisztek, hogy aki nem fehér, az eleve elrendelten alsóbbrendű fajba tartozik.

Az a tippem, hogy még egy jó darabig nem lesz ebben konszenzus.

2019. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Az ilyenek mint a kérdező vajon látnak élő, hús-vér embereket akár csak a maguk mikrokörnyezetében?


Vagy ők a kis fejükben minden ismerőst már kategorizálnak hogy "ez biztos libereál, ez biztos jobbos".

Barátnőm egy ideig egyetem miatt kocsmában pultoskodott, és ha tehettem akkor hétvégéken (mikor nagyon későig dolgozott) elmentem este hazakísérni.

Tipikus kocsmatöltelék, nagymagyar focidrukker macsó brigád volt ott az állandó vendégkör, ráadásul ittak mint a gödény, szóval azalatt a fél-egy óra alatt amíg benn vártam a zárást nem sok értelmes eszmecserét hallottam.


És a társaságban bizony volt olyan "ria, ria hungária" szellemiségű okos képű jobber, aki ránézésre 35-40 volt, mégse volt kölke, és folyton csak azon kattogott hogy "minden nő k\rva".

Valahogy érthető hogy az ilyen nem talált maga mellé anya alapanyagot, és igazából a világ is jobban járt így...


Pedig tipikusan az a "aki teleszüli a világot azé a világ" pártpropagandákra ráharapó alak volt. És nem violt egyedül. eleve az fura volt a legtöbbnél hogy kb minden szabadidejükben a kocsmát fűtötték, kvázi nem lehetett életük emellett.


Na ez csak egy rövidke kitekintés volt a kérdező kedvéért a valóságban.


A tanúlság, hogy a család meglétét nem az ember pártpreferenciái, vagy ideológiái határozzák meg elsőnek, hanem hogy:

-Mennyi pénze maradna családra (aki eleve keveset keres, vagy valami káros szenvedély miatt elveri az nyilván nem tud gyerekbe kezdeni).


-Talál-e ellenkező nemű párt hozzá. A legtöbb egyedül élőnél inkább vannak személyiségi, esetleg külső megjelenésben gondok, mintsem megrögzött gyermektelenséget fogadott szektás lenne.


De kérdezőnek ez már magas lesz, hisz sokkal könnyebb felosztani a világot egy nagy piros vonallal jobb és libsi oldalra, és a jobbos=családos, a libsi=szingli sémát ráhúzni mindenkire.


Nem kell gondolkodni, nem fárad el a feje.


"Ezért a saját fajtájának a fenn maradása kerül veszélybe esetünkben a fehér fajé"


Az összes többé zöldséghez képest amit írsz én már tényleg csak kákán csomót keresek, de azért szúrja a szememet a tudománytelan szóhasználat.

(harmad éves biológus hallgatóként talán van már elég jogalapom ebbe beleszólni).


A szó amit keresnél ha helyesen akarnál beszélni a rassz.

Egy emberfaj van a világon jelenleg, ez a Homo sapiens (bölcs ember).

Ennek a fajnak vannak külön változatai (variációi), amiket hagyományosan rasszokba, alrasszokba csoportosítunk.

És csak úgy megsúgom hogy bizony az európaiak és a közel keletiek egy rasszhoz tartoznak, ez a kaukázusi nagyrassz. Ezen belül persze megkülönböztetünk nordikus, mediterrán, etc alrasszokat... De ezek már kb tényleg minimális eltérések.


A veréb meg a fecske két külön faj, mert az életben nem hoznának létre közös utódot.

Emberek közt semelyik két populáció közt nincs ilyen távolság.


[biológia óra vége]



Amúgy kérdés: Le vagy maradva lassan 6 évvel? 2014-ben még egész felkapott volt (érthetően) ez a migráns dolog, és ez alapján felosztani a világot, de ma már kicsit kifutott téma.

Vess egy pillantást a rendőrség statisztikáira, hogy heti hány illegális határátlépési próbálkozás van.

Talán 50-150 közti szám lesz. Ez teljesen normális, a sokéves átlagba is beleillik. csak hát 2000-ben még nem ez volt a trendi téma, nyilván nem hallottál ilyen hírekről hogy "80 afgán próbált átjönni a határon".


És nem itt terveznek maradni... Na mindegy, magyarázhatom én, ha valaki zombiapokalipszis méretű hordákat képzel el, amik hullám szerűen csapnak át a határkerítésen.


És továbbra is a számokkal vagy a legnagyobb hadilábon. Eu teljes népessége saccper 400 000 millió fő. Elképesztően kis százalék még az a migriválság idején rebesgetett 3 millió újjonnan érkezett, aki el van szórva jellemzően Nyugat-eu-ban.


Ott persze vannak kulturális határvonalak, és vannak érezhető konflikutusaik.

Mintha nekünk nem lennének évszázados belső problémáink különféle kultirális közeghatárokon... (úgyse akarnád megérteni a párhuzamot).


Mindenesetre érdekes hogy lassan 2020-ban még mindig a "legyen migráns, ne legyen migráns" tengelyen határozzuk meg a jobboldaliság és a liberálisság mibenlétét.

Valahogy ilyenkor értem meg igazán, hogy tök fölösleges adózásról, gazdasági kérdésekről, oktatáspolitikáról, város-és vidék viszonyáról, vagy nemzetközi kapcsolatokról beszélni, mert azátlag szavazó ingerküszöbe max a "legyen migráncs, ne legyen migráncs" kérdésig meg a tajparaszti hitlerezésig tud eljutni.

Egyszerűen mintha kvantummechanikáról mesélnék a kutyámnak. Nézne nagy szemekkel, de ő a tenniszlabda és jutifali szintjén gondolkodik.

Kb ilyen ez a végvári vitézkedős jobboldaliság is.

Az ország belerohadhat a múlt századi közegbe amiben még mindig van, de legalább feszül a drótkerítés (amivel önmagában nem lenne gond, csak az a problematikás hogy emellett minden más kérdés figyelem nélkül marad).

2019. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

"75 éve történtek is valamennyire a külömböző emberfajták miatt volt. De azért A hidegháborúval meg nincs semmi probléma a két fél nem ölte egymást. Csak fegyvert adtak két amúgy is háborúzó félnek."


Legalább lelkesen prezentálod hogy semennyire nem érted, nem ismered, és csak féligazságok mentén tudsz nyilatkozni a történelemről (meg úgy bármiről... Vajon mi az amiből megélsz, amihez értesz?)


Kezdjük ott hogy a II. vh-t etnikai konfliktusnak beállítani röhejes.


Az angolok meg a németek aztán nagyon két külön "népfaj" (remélem érzed az iróniát, mert a végén még komolyan veszed).


Ugyanúgy a franciák, belgák, norvégok, is bizonyára etnikai okok miatt harcoltak a németekkel...


Full gazdasági okai voltak az egésznek, csak a leghülyébb rétegnek kellett egy könnyen populizálható érv, ez volt a "német árjaság" maszlag...

Aztán erre építettek még áltudományt, meg mindenféle önmaga felé hajló "elméleteket".

Pusztán rasszista alapú sovinizmussal nem tudott volna egy 80 milliós lakosú népet háborúba vinni egy szélsőséges párt.

Kellett hozzá az I. vh aránytalan jóvátételi büntetése, az elkobzott és megszállt Ruhr menti területek, a hiperinfláció, meg olyasmik amik az embereket elkeseríthették annyira hogy a szélsőségekbe meneküljenek.


De gondolom kezdőoldalnak 888 és origo van beállítva, esetleg még bekövetsz egy-két szoljobb konteó oldalt is, szóval kevés vagyok én a te agyad rehabilitálásához.

2019. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!