Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mai ember miért idegenkedik...

A mai ember miért idegenkedik minden elköteleződéstől ami a saját életére vonatkozik?

Figyelt kérdés
Hosszú évekre, évtizedekre, eladósodik a bankoknak, lakás autó stb. de a házasságát nem köti, nem állandósítja, vajon miért köteleződik el egy idegen intézetnek pl. BANKNAK, de annak akivel az asztalát, ágyát, belső gondolatait megosztja azzal nem köteleződik el egy életre?
2019. dec. 2. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
El vagyok én köteleződve már éppen elég irányba, a franznak se hiányzik még ettől is több. Így sincs elég szabadidőm.
2019. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ma már semmi nem indokolja, illetve az elköteleződés hátrányai és a vele járó kompromisszumok meghaladják az előnyeit. Egyébként a bankkal sem egy életre köteleződik el az ember, csak arra a határozott időre amíg a kölcsönszerződés tart. Hasonlóan eleve határozott időre megkötött házasságról én még nem hallottam.
2019. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Banktól hitelt felvenni "valamivel" könnyebb mint jó párkapcsolatot kialakítani. Nem tudom, "lehet" ennek van köze hozzá?


Ja és ha "váltok" a bank csak a tartozást kéri és nem az összes többi vagyonod felét meg utána az adósság kifizetése után még gyerektartást, lehet ennek van valami köze hozzá...lehet...

2019. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!