Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar társadalomban mennyir...

A magyar társadalomban mennyire más a fehér és kreol bőrű magyarok megítélése?

Figyelt kérdés
A kreol bőr alatt nem a roma származású emberekre gondolok, hanem akiben kicsit több az ázsiai / török / kun beütés.
2020. jan. 19. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak bejön, ha van színe a pasinak, más különbséget az életben nem láttam.
2020. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem pl cigányoztak már le párszor, mert kicsit barnább a bőröm.

Aki fehér azt nyílván véletlen se keverik, nem kétségekkel állnak hozzá. Volt már mikor exem bemutatott szüleinek és kiakadtak, hogy hát azt nem mondta, hogy cigány vagyok... Gondolom ha fehérebb lett volna a bőröm nem jön ez a feltételezés.



Amúgy ha már itt tartunk a cigányoknál meg a kreol bőrű (félvér) gyerekek ki vannak közösítve. Egyik cigány barátommal tárgyaktuk pár éve, hogy az ilyeneket egyik oldal se fogadja be. Akinek sötétebb a bőre, az a magyarok szemébe cigány, a cigányok meg azt látják hogy magyar és amiatt nézik le. Persze ugye ez a rasszistákra vonatkozik, nem álltalánosságban.

2020. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!