Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A következő választáskor, ha...

A következő választáskor, ha nem Orbán győz, a migránsokat beengedik?

Figyelt kérdés

Nem követem a politikát, Orbánon kívül igazán azt se tudom, ki kicsoda, ezért nem is okoskodok. Ezért, aki otthon van ebben kérdezem. Attól nem félek, hogy mi lesz drágább vagy rosszabb. Attól viszont szinte már rettegek, hogy mi lenne, ha bejönnének. Nem akarok nap mint nap attól tartani, amint kilépek az utcára, hogy a saroknál engem megerőszakolnak, apámat és a kutyáimat pedig megölik.


Valaki fényt vinne az éjszakámba, hogy mire lehet számítani, mi is van/lesz pontosan? Persze nem az eredményekre gondolok, senki nem jós.


18/l



2020. jan. 20. 18:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

De komoylan, ha ennyire félsz, eza mindennapjaidat nem keseríti meg?


Tudsz aludni?

Ki mersz menni az utcára?

Nem lehet hogy fel kéne keresned ezzela problémáddal egy pszihiátert?

2020. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Bunkózóknak üzenem, hogy ment a lepontozás. Szerintem normálisan tettem fel a kérdést, így elvárható, hogy nekem is normális hangnemben írjon választ, aki ír.


Utolsó: Csak a migránsokra vonatkozik a félelmem, amennyi hírt adott ki az origo, hogy már megint migránsok erőszakoltak.

2020. jan. 20. 21:02
 13/23 anonim ***** válasza:
24%

#6 "Mégha be is engednék őket, akkor sem akar egyik migráns sem ebbe a pusztulatba jönni!"

nem unjátok még ezt a baromságot?

Mert olyan nagyon akartak menni a macedónokhoz vagy a bulgárokhoz ugye? Nincs is ott egy se. A görögöknél meg az olaszoknál, spanyoloknál sincsen egy darab migráns se akik mind a svédekhez meg a németekhez akarnak tovább menni és eszük ágában sincsen ott maradni.

Ja, de.

Mit nem tudsz felfogni azon hogy ha útba esünk akkor bizony ide is be fognak jönni ha tudnak és csakis akkor mennek ki innen ha tőlünk tovább engedik majd őket? És hogy az osztrákok már most védik a határaikat az olaszok felől is meg a mi oldalunkról is?

Annyira hülyék vagytok amikor a nyilvánvalót akarjátok letagadni.

2020. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#4 "Mindenekelőtt válaszolj magadnak (engem nem érdekel, mert tudom a választ), hány migránssal találkoztál már, é hányan állnak sorban. Mert ugye ha nem állnak sorban, akkor tök mindegy, mit gondolunk róluk, se így se úgy nem jönnek."

Értem.

Szóval nem azért nem rabolják ki a lakásodat mert van rajta ajtó és biztonsági zár amit te gondosan be is zársz mindig - hanem mert senki nem is akarná kirabolni? Véletlenül sem arról van szó, hogy pont azért nem próbálja meg minden piti bűnöző kirabolni, mert te gondoskodtál arról hogy ne tudja megtenni? Hogy ha tárva nyitva hagynád az ajtódat reggel, akkor már egy üres lakásba mehetnél csak haza estére?

Miért nem érted meg hogy az ország is ugyanígy működik, hogy abban a pillanatban ha kiderül, hogy az ajtó tárva van, máris itt lennének megint tízezerszám, mint voltak 2015-ben?

Ne próbáld meg letagadni hogy nem menetelt át rajtunk több mint százezer migráns illegálisan, és csak azért lett vége mert kerítéssel zárták le a zöldhatárt, mert körbe röhöglek!

2020. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

#9 Troll Tomi "Jó pénzért én is írkálnék hüleségeket:D"

Szóval téged nem fizetne a hülyeségekért amiket írkálni szoktál? Jó tudni!

Mi lenne ha megpróbálnád cáfolni a #8-ast?

Ja, hogy nem megy? Ezt sejtettem. Nem is lehet.

2020. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#11 "De komoylan, ha ennyire félsz, eza mindennapjaidat nem keseríti meg?"

Tudod nem véletlenül él az a mondás, hogy okos ember más kárából tanul, az ostoba még a sajátjából se.

Ott láthatod egész nyugat-Európában a következményeit annak hogy százezerszám engedték be az illegális migránsokat mindenhová. Komolyan nem tudsz eljutni odáig, hogy ha ide is szabadon bejöhetnének akkor itt is ugyanaz történne? Tényleg neki kell menned fejjel a falnak hogy megértsd az bizony fájni fog?

2020. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Van pár migráns így is az országban. De egyik se nagyon szeretne itt maradni. Semmi dolguk nincs itt. Magyarország számukra nem jelentős ország. Itt a dolgozó magyarok se élnek meg egyrészt, nem hogy ők a semmiért. Másrészt meg ha itt robbantanának a kutyát se érdekelné, az hogy biztonságos nagyobb városokban robbantanak vagy egyéb az rázza meg az egész világot. Itt nem lenne hírértéke a dolognak. Meg mi elég rasszisták is vagyunk. Nem tudnának csak úgy sehova bemenni bombával mert egyből motoznák. Nagyobb városokban külföldön meg nem olyan feltűnők.


Én amúgy migránsok nélkül se érzem magam biztonságban. Minden ok nélkül ütnek le és vernek meg embereket. 2 hónapja volt egy olyan mikor 2 fickó egy bácsit félholtra vert az utcán. Meg volt akit csak úgy poénból megszúrkáltak. Meg divat már az a játék is, hogy megy valaki veled szembe az utcán vagy előtted és próbálod egy ütésből leütni. Nem kell ehhez migráns. Pont elég aljas féreg van az utcákon. Én esze néha félek 185cm magas mázsás férfi léttemre, mert pl multkor is 19:25 fele voltam valahol, másnap meg olvasom, hogy 19:35körül ugyan ott valami botokkal verték meg az egyik csávót minden ok nélkül. Kb a szerencsén múlt hogy nem én kerültem kórházba.



A lényegi kérdésre válaszolva meg senki nem is akarna ide migránst. Csak Orbán mártírkodik, hogy ő védi egész európát, mikor a kerítés ötlete se a fideszé volt, csak saját találmányként adták el. Ha más fogja nyerni a választást ők is azt fogják mondani, hogy ide migráns nem kell. Nem kérünk belőlük. De a közbiztonsági kérdéseken lehet fejlesztenének. Mert az esetek 90%-ában nem is lesz meg az elkövető, hiába van kamera, meg közvilágítás, ha egy ilyet meg tudnak csinálni. (Bár a debreceni pénzszállító rablása is jó példa, hogy mennyire jó a közbiztonság)

2020. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

#14, én az általad közölt orbáni populista propagandával nem vitatkozom. Ennél drágább az időm.

Egyébként az ajtómat nem úgy zárom. Ebben a házban eddig volt pár betörés, nem sok. Kivétel nélkül derék, magyarnak született magyar állampolgárok voltak, mindet elkapták.

2020. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell a gyárba ukrán tomács, mert "csak magyar nyelvű ukránokat engedtek be"... Fogalmad sincs a valóságról, de hangos vagy.
2020. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
22%

Igen, beengedik. És ez a kisebb baj lenne.

A nagyobb az, hogy azonnal elfogadnák a kötelező szétosztást, és ide tennének egy nagyvárosnyi migránst, állampolgári joggal.

2020. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!