Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki mesélne...

Van itt olyan, aki mesélne nekem furcsa dolgokról?

Figyelt kérdés
Egy tanulmányt kell csinálnom, amihez szükségem van valakire. Igazából történetek, furcsaságok, érdekességek kellenének, akár ha valaki a kommunizmusról, vagy bármi ilyesmiről tud mesélni. Inkább azok a témák érdekelnek, amelyek nem annyira népszerűek, és felnyitottak (csak hogy legyen elképzelés: egy "állami kém" mindennapjai, de inkább személyes sztorik). Nagyon fontos, ha látom, hogy lesz "érdeklődés" pontosítok mire lenne szükségem. Előre is köszi :)

2020. febr. 1. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak háborús van
2020. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak háborús van.
2020. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Neurotech ***** válasza:
faterom ügynök volt a Szovjetunioban, de még nekem sem akar sokat mesélni :S
2020. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Mit szólnál hozzá, ha telepata földönkívüliek elrabolnák közvetlenül az öngyilkossága előtt elrabolják egy minden tekintetben bukott lúzer személyiségét, kicsit átberhelik, az eredményt pedig beültetik Adolf Hitler agyába - de kizárólag kutatási célzatból? Majd a lezajló folyamatokból kiváló doktori disszertációt írnak. Ez elég fura?
2020. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
"Nagyon fontos, ha látom, hogy lesz "érdeklődés" pontosítok mire lenne szükségem." Ezt a megtiszteltetést?
2020. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Én vagyok stalin
2020. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem megtiszteltetés, nekem lenne segítség, csak nem akarom fölöslegesen terhelni itt az embereket ilyenekkel ;). Amúgy köszi a válaszokat, nagyra értékelem, főleg a normálisakat. A háborús sajnos (igaz biztos sok érdekes dolog van még) de viszonylag "felkapott" téma. A szovjetúnióa már jobb lenne, de ahogy mondtat, kevesen vannak akik ilyenről beszélnének. #2-es, ha esetleg valamit tudnál írni, megköszönném :)
2020. febr. 1. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Nekem van egy érdekes, államvédelmi hatóságnál volt a papám, '56-ban lőtt is és mint kiderűlt azon a helyen ahol a párom papája meghalt mert ő meg ellenforradalmár volt, szóval pár százalék esély van arra, hogy a papám lőtte le a párom papáját.
2020. febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kommunizmusról senki sem fog írni - hitelesen - mert itt nem volt ilyen.

Én egy olyan állami cégnél dolgoztam, amelyiknek 1985-től, önálló kereskedelmi irodája volt Londonban, az USA-ban, és Ny.-Németországban...

2020. febr. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!