Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok! Miért nem érzem...

Liberálisok! Miért nem érzem magam szabadnak?

Figyelt kérdés
Más országokban is voltam melyekben a liberalizmus és a szabadelvűség dűlik de ott sem éreztem magam valóban szabadnak
2020. febr. 15. 18:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8# Igen, ők nem hazudoznak. Csak simán tarkón lőnek. Ja, sokkal tisztességesebb megoldás. Már költözök is oda...
2020. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
Tiszteséges is,itt meg ha tagadod a holokasztot elvisz a tek a fene nagy szabadságban.
2020. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
12# Holokauszt tagadásért? A Tek?? Na ne már 😂😂😂
2020. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
19:40: szegényeknek, agyukra ment a nagy jólét. Majd ha nyolc év gulágot kapnának, mint Szolzsenyicin, mert egy levelében szidta Sztálint, esetleg kulákká nyilvánítanák őket, aztán államosítanák mindenüket, majd alighanem sírna a szájuk. Minden megvetésem az ilyen kis elkényeztetett fotelhuszároké.
2020. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Úgy látom, valakiknek nagyon fáj az igazság. :)
2020. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14 Basszus, nekem egyre inkább az jön le a válaszokból, hogy k-ra nem vágyunk mi a szabadságra. Egy erős kezű diktátor kell ide, aki nem hazudozik össze vissza, mint a jelenlegiek: egyszerűen csak elküldi őket egy kis ingyen munkára, ha épp rosszkor volt rossz helyen. Mondom ezt úgy, hogy k-ra nem vagyok egyik part híve sem meg a másikoké sem
2020. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16

Rosszul gondolod,maximum te vágysz egy erős kezű dikttorra vagy politikai célból írod. Többiek olyanra vágynak aki az Ő érdeküket védi és nem a sajat, haverok érdekeit!

2020. febr. 15. 20:01
 18/20 anonim ***** válasza:

17# Ismersz olyasvalakit, aki nem a saját és a haverjai érdekeit védi?

Mert én nem.

Én pl. a saját érdekeiket védem, nem tudom, te kiét

2020. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Amint írtam te kivétel vagy,neked kell a diktatura.
2020. febr. 15. 20:12
 20/20 anonim ***** válasza:

19# Te is pontosan tudod, hogy senki a háta közepére se kívánja a diktatúrát. Én pl. k-ra nem, de lefogadom, hogy az előttem szólok sem. Ha így lenne, akkor senki nem háborogna itt a gyakorin, hanem szépen, kötelességtudóan, őszinte lelkesedéssel és mosollyal az arcukon vinnék a virágot az elnök szobra elé... A diktatúra világa NAGYON más. Nekünk nem volt valódi részünk benne és valószínűleg nem is lesz.


De ha visszaolvasod, miket írtam láthatod hogy nem mentegettem a hazai viszonyokat

2020. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!