Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt, hogy az...

Miért gondolják azt, hogy az emberiség nem elég érett hogy megtudjon dolgokat?

Figyelt kérdés

Például ha kiderülne hogy léteznek (p)ufók, szerintem nem törne ki a pánik, és 1 éven belül mindenki megszokná a tényt...

És a többi...

Nem merik felvállalni annak a felelősségét hogy esetleg mégis pánik lesz?


2008. nov. 20. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem pánik lenne, hanem elkezdenék kiirtani őket. És ez nem biztos hogy jó lenne.

Gondolj bele, évtizedek(századok óta igazából, csak mostanában tudatosult) óta vannak veszélyeztetett állatfajok, mi mégis írtjuk őket. Az ember mindent megöl, ami nem ember. (Igazából az embert is megölné, ha nem büntetnék)

2008. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek, az emberiség hülye. Pl itt van a radioaktiv sugárzás. Embereket lehet vele kiűzni a világból, mitöbb a mért adatok titkosítva vannak, nem tudsz detektort venni, mert pánik törne ki. Pusztán azért, mert azt mondják az embernek, hoyg ettől félni kell. De arra már senki nem vaszi a fáradságot, hoyg utánanézzen a rettegés, pedig normálisan anyagok vannak még neten is. Mi lenne akkor, ha egy idegen fajban kéne megbízni, akiknek hatalmukban áll elpusztítani minket? és róluk aztán nem lesz a neten anyag... Ha nem is minden ember utasítaná el őket, de abban biztos lehetsz, hogy nem egy terrorista csoport alkaulna, hogy kiűzzék őket a földről. Na ezért mondják, hogy az emberiség még nem érett, lehet, hogy vannak akik igen, de a többség nem.
2008. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Milyen törvények vontkoznak ma a földönkívüliekre?

Milyen jogaik lennének, ha egyszer csak megjelennének?

SEMMILYEN. Törvényen kívüliek, akikkel bárki azt tesz (egyelőre), amit akar - nem büntethető.

No, ezért SEM kész az ember még erre. Ha megjelennének, szerintem is akadna bőven, aki irtani akarná őket. Nem kell mindenki: ha csak minden 100. ember - akkor is egy olyan tömeg támadna rájuk - a legváltozatosabb fegyverekkel - hogy nem biztos, hogy kibírnák.


Amúgy pedig felborulna a világgazdaság, a tőzsdék, az emberek lelkivilága - nagyon sokan egymást is irtanák.

Más meg világvégét kiáltana - és ő is rombolni kezdene.

2008. nov. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kiírtani őket? és ha a mi 7 milliárdunkkal szemben ők 140 milliárdan vannak? És ha a mi atomtöltetes anyahajós vadászrepülőgépes tankos hadseregünkkel szemben ők az időben is utaznak, teleportálódnak, netán ha kinyiffannak, ami a pajzsaik miatt elég ritka lenne, egyszerűen csak újraklónóznák a társukat?


Háth én nagyon remélem hogy ha egyáltalán léteznek is, ennél sokkal primitívebbek, de az a helyzet, hogy ha azt se tudjuk léteznek-e, honnan a lilaszínű manóföldjéről tudnánk hogy hányan vannak, és milyen fejlett a civilizációjuk?



Ami az emberiség hülyeségi tényezőjét illeti, talán kitörne a pánik, talán nem. Személy szerint szerintem a többség nem pánikolna, a tőzsde mégjobban meginogna, de ha nem támadnak, meg nem mutatnak többet, mint eddig azaz semmit, nem lenne pánik....

2008. nov. 21. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy: sok ember irtani AKARNÁ őket. Vagy egymást (mert jön a világ vége, ugye).

És hibába vannak 140 milliárdan - ha ide csak 14-en tudnak eljönni.

Vagy nem akarnak rosszat nekünk.

De az is lehet, hogy nem érdekeljük őket, vagy másfélék (észre se vesznek minket), vagy kísérleteznek velünk.

2008. nov. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ufós 'nemleszpánik' példára ellenérv:

1. Rengeteg az ostoba ember akik pánikolnának leginkább a FÉLELEMTŐL. Én nem hiszek az ufókban de az embereket nagyon jól ismerem...Mindig lenne valaki aki ufó-ellenességre buzdítaná a többieket(akár hamis adatokkal is) és most hogy az internet ilyen népszerű ez sokkal könnyebb lenne.

2. A legtöbb ember nem gondol bele abba hogy ha az ufók eddig NEM bántottak minket akkor ezután se valószinű hogy erre vetemednének...

3. Sok olyan rajzfilm/film van ahol az emberek azt látják hogy egy eddig ismeretlen, nagyobb hatalom(pl.:Ufó) az emberiség ellen szövetkezik...És ez is befolyásolja...sajnos...Általánosítanak.

4. Félnek attól ami más! A sok rasszista amerikai a feketéket is csak félelemből utálj(/t)a...(szerintem)

2008. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!