Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor a gyárakat miért...

Orbán Viktor a gyárakat miért nem záratja be?

Figyelt kérdés

Egy élelmiszer gyárban dolgozok. Ropikat és pereceket gyártunk, na de nem is ez a lényeg hanem, hogy majdnem 20 ukrán férfival és nővel dolgozunk együtt akikben ki tudja mi van.. persze azt mondta a főnök, hogy meg lettek vizsgálva, de ezt csak megnyugtatásként mondja.

Maszkot viselnünk kell, de az nem 100%-os védelem, sőt.

Ráadásul ma is mennem kell dolgozni 2 órára, este fél 11 órakor hazaesek, reggel 5 után mehetek vissza... ugyan kinek kell most ilyen helyzetben a nasi?...

Jobb lenne bezáratná és otthon maradhatnánk a pcsánkon és ki tudnánk magunkat pihenni ha már más is otthon döglik.



2020. márc. 29. 09:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%

Ha ennyire zavar, menj fizetés nélküli szabadságra. Fizesd magad után a tb-t, aztán üljél otthon a fenekeden vagy mit bánom én. Mellékesen ilyenkor is eszek ropit😁

Amúgy nem mondák a szüleid, hogy nem szép dolog előítéletesnek lenni? Mi a bajod az ukránokkal? Ugyanolyan emberek, mint te vagy én. Hidd el nekik se élmény távol lenni a családtól és egy idegen országban dolgozni. Ott is van egészségügy, meg kötelező oltások. Ők is csak élni akarnak.

2020. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Ha belőled is kidolgoztatnák még ilyenkor is a belet, téged is zavarna.

Egyed nyugodtan tovább, nem is mondom néha mik kerülnek bele, arcról lecsöpögő izzadság, megtörli a kezével az orrát és úgy nyúl a tésztába vagy épp seggvakarás után és stb, jó étvágyat😄

2020. márc. 29. 12:51
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
Mert akkor mások is követelnék ugyanazon a jogon az ingyen pihenőt. Ha minden gyár bezár, előbb utóbb nem lesz wc papír a segged alatt
2020. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kell mennem dolgozni és még nehezebb is a járvány miatt a helyzet, de én örülök neki, mert legalább nekem továbbra is van fizetésem!!!

Örülj neki Te is!

2020. márc. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%

"otthon bohóckodnék home office-ba a laptop előtt miközben azt mondom milyen kemény és vért izzadós munkám van"

Cserrélhetünk. Én meg tudom csinálni amit te. Te képes vagy önállóan statikai szamitasokat végezni?

Nem kell lenézni más munkáját!

2020. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%

"Oh, ha munkaundorom lenne nem csinálnám ezt több, mint 4 éve 3 műszakban hanem otthon bohóckodnék home office-ba a laptop előtt miközben azt mondom milyen kemény és vért izzadós munkám van."


Azért csinálod ezt, mert nincs más, ennyit ér a munkád. Nehéz elfogadni, de mindenki pontosan annyit dolgozik és keres, amennyit ér a munkája a munkaerőpiacon. A tiéd ennyit ér, de mivel semmi olyat nem tudsz felmutatni amivel kitűnnél a munkaerőpiacról, így kénytelen vagy a mókuskereket hajtani.

2020. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez hogy jött ide, de mindenki egy saját mókuskereket hajt, valakinek ilyen, valakinek olyan.
2020. márc. 30. 23:00
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

"mindenki egy saját mókuskereket hajt, valakinek ilyen, valakinek olyan"

Ez így van.

Valaki korábban ruházott be (tanulással, tehetséggel, munkával, kockázattal, pénzzel) egy könnyebben hajtható mókuskerékbe, míg más örökli, megint más korábban volt lusta, így neki egy nehéz kérek lett a jutalma.

2020. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
58%
Egy újabb beszűkült proli a "Csak a fizikai munka az igazi munka" című műsorból.
2020. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Nem tudom ez hogy jött ide, de mindenki egy saját mókuskereket hajt, valakinek ilyen, valakinek olyan."


Úgy jött ide, hogy neked szimplán munkaundorod van, vírustól függetlenül. Azért mert a te életed mókuskerék, nem jelenti azt hogy mindenkié az. Abban pedig biztos lehetsz, hogy nem mindenki mókuskerékben él. Te igen, ez van, sz.r dolog, de mint már írtam, arról csak és kizárólag te tehetsz hogy ennyit érsz a munkaerőpiacon. Írt már ide egy statikus is. Te tudsz statikai számításokat végezni? Képes vagy ezen számításokra felelősséget (akár emberélet) vállalni? Az nem megy, de nettó fél milliós fizetés otthon "ülve" jó lenne. Igaz, hogy olyan munkát végzel amit egy 8 éves gyerek is képes elvégezni (tehát nem atomfizika), de ugye mindenki hibás, csak te nem :)

2020. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!