Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Voltak a világban jó diktátorok?

Voltak a világban jó diktátorok?

Figyelt kérdés

eddig mindig csak olyanról hallatom aki elmebeteg véres kezű

de voltak a világba jó diktátorok ?



2020. márc. 29. 16:39
 71/117 anonim ***** válasza:
64%
Kössz utolsó👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻,ezek szerint nem kerülök (még)dutyiba 20 évesen.
2020. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 anonim ***** válasza:
22%
70, jogász vagyok. Ugyan nem büntetős, de azért tanultam az egyetemen büntetőjogot is. Ez bizony lehet bűncselekmény. Ügyésze, bírója válogatja. Én az egyes válaszadó helyében (meg a többiek helyében) nem lennék teljesen nyugodt, ha tényleg feljelentették őket.
2020. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/117 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok,több további válaszokban korrigáltam/pontosítottam hogy én NEM hírdetem Hitler,csak megemlítettem hogy volt nála gonoszabb is pl Sztálin.


SZERINTEM is nagyon gonosz Hitler és szállási,és a holokausztot is elítélem,nem értem ebből a két diktátor nevének megemlítése miatt hogy lehet valakit feljelenteni.


És ahogy többen mondták ez nem bűncselekmény,nem éltettem őket vagy nem mondtam azt hogy szentek.

2020. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/117 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően jót akartak, és sok jót is tettek a fenti diktátorok. Ha elítéljük őket, el kell ítélnünk az általuk üldözött népcsoportokat is, akik már előttük ártatlanok 10 millióit ölték meg (lsd holodomor), ahogy ma a palesztinokat nyomják el, miután elfoglalták azok földjét. Ott is szélsőjobboldali kormányok, emberiesség elleni bűnöket elkövető rezsimek léteznek. Náluk ez a természetes.
2020. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/117 anonim ***** válasza:

Én megmondtam hogy sokan félreértették a válaszom,gonoszak/gyilkosok voltak,de SZERINTEM voltak nagyobb gonoszok is,ez persze semmit nem változtat azon hogy a nácik követtek el nagyon sújos bűnöket.


És ahogy a jogász úr is elmondta nem követtem el bűncselekményt,nem is ált szándékomban bűncselekményt elkövetni.

2020. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/117 anonim ***** válasza:

"És ahogy a jogász úr is elmondta nem követtem el bűncselekményt"


Én ilyet nem írtam, sokkal inkább az ellenkezőjét, akkor is, ha privátban vergődsz nekem, kedves "Reich Führer" (valóban ez a neve hozzászólónak, nem tréfált, aki ezt írta). Tényleg érdekes lesz ezzel a felhasználónévvel magyarázkodni a rendőrségen, hogy nem vagy neonáci.

2020. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/117 anonim ***** válasza:
64%

Én magyar vagyok,nem terjesztek náci ideológiát,otthon azt csinálok amit akarok,az a nevem az amit akarok, volt már sok nevem itt az oldalon.


Amúgy megkérdeztem és nekem azt mondták hogy ez még nem bűncselekmény mert tényleg nem éltettem a náci eszméket,és ha véletlenül megsértették valakit BOCSÁNATOT KÉREK.



A telefonomon mentve minden,szívesen bemutatom a rendőrségnek hogy már korrigáltam a félreérthető válaszom,újtelefonom van még írni akartam utána,de már pótoltam a lemaradt részt miszerint én is elítélem a nácikat,én lezártam itt az ügyet.



Köszönöm azoknak akik segítettek,eleve egy 20 éves pánikbeteg vagyok,az sem tett jót hogy itt riogatnak.


Nekem elég volt,a viszont látásra.

2020. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/117 anonim ***** válasza:
23%
Na, a 77-es hozzászólásod az egy jó irány lehet. Mert ez enyhítő körülmény lehet a bíróságon, hogy bocsánatot kértél.
2020. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 anonim ***** válasza:
89%

Nyugalom, senkit sem fognak elővenni, szerencsére még nem a nyugati világban vagyunk. Naponta sok ezer hasonló komment van. Ebben meg nincs semmi, hogy Sztálin vagy Hitler jó diktátor, csak a rendszerükről szól a törvény. Egy jó ember is követhet el bűnöket, épp ez történt sok szélsőjobboldali rendszerben. Hitler a nemzetközi háttérhatalom, a kommunizmus, a liberalizmus legnagyobb ellensége volt, visszaadta a területeinket, több ország függetlenségét, látjuk ellenségei tetteit, nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy gonosz volt, az ellenségeiről viszont igen. Nem csak ő, számtalan más szélsőjobboldali politikus is tisztességes volt.

A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

Ha csak azt nézzük, mit tesznek ma Németországgal a liberálisok, az rosszabb, mint az akkori világ. Egy 80 milliós nép fog megsemmisülni.

2020. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/117 anonim ***** válasza:
73%
14:54, te jogász vagy? Én az vagyok.
2020. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!