Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A vírus miatt mindenki egyből...

A vírus miatt mindenki egyből nagy magyar lett. Már külföldön sincs kolbászból a kerítés?

Figyelt kérdés

Vége a kánaánnak, azért jönnek most haza... Most bezzeg jó ez az ország...


Kinek mi a véleménye?



2020. ápr. 3. 17:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon irigy vagyok! Irigy vagyok, hogy lediplomáztak, és semmit nem értek vele itthon, aztán mentek ki gyárba dolgozni.

Semmit nem tudsz rólam, így nem tudhatod azt sem, engem mikor, hova és milyen munkára vennének fel. Tipikus magyar vagy, aki azt hiszed, két mondat után mindent tudsz rólam. Ez miatt a mentalitás miatt nem fog ez a nép felérni egy fejlett országhoz!

Egyébként én remekül megvagyok idehaza, semmi gondom nincs.


És elárulok egy titkot! Én is csak addig maradok ebben az országban, ameddig Orbán Viktor a Miniszterelnök. Nagybetűvel!!!

2020. ápr. 3. 17:56
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

6-os!

"Gondolom ezt nehéz elképzelni, hogy ha még nem váltál le a tőgyről."


Édesanyádnak is az van?

2020. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

10-es:

"mert akkor még nem volt járvány, hülyegyerek."


"hülye gyerek" Ezt így írják, még hülyébb gyerek!

2020. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Arra jó lesz az ország hogy itt ácsingózzanak munkanélküli segélyért
2020. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az! Itt fognak élni a mi adónkból, amiből majd kapják a segííííílyt! Majd szépen sorban állnak a hivatalban, a pénzicske bezzeg jó lesz nekik. Pfujjjj
2020. ápr. 3. 18:15
 16/26 anonim ***** válasza:
78%

"Tipikus magyar vagy, aki azt hiszed, két mondat után mindent tudsz rólam. Ez miatt..."

Aha... tehát te nem azt csinálod, hogy azt hiszed, hogy egyetlen mondat nélkül is mindent tudsz az emberekről, akik hazajöttek? És tudod, hogy miért jöttek haza és mennyien.

Tudod, hogy "lediplomáztak, és semmit nem értek vele itthon, aztán mentek ki gyárba dolgozni"? Mégis honnan tudod számodra teljesen ismeretlen emberekről, hogy milyen végzettségük van, mit dolgoznak/dolgoztak külföldön?

Mások kritizálásával, kigúnyolásával kezded a kérdésedet és aztán ilyen stílusban folyatatod, de Te aztán igazi Magyar vagy nagybetűvel, mint Orbán Viktor Nagybetűvel... Na látod, pont az ilyenek miatt mentek ki sokan külföldre.

2020. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodj meg kérdező, aki külföldön dolgozott, az nem fog Mo-n sorban állni munkanélküli segélyért. Ha külföldön jár neki, akkor ott kap, ha ott nem jár neki, itt se fog kapni.
2020. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%

“ Irigy vagyok, hogy lediplomáztak, és semmit nem értek vele itthon, aztán mentek ki gyárba dolgozni.”


Akkor rossz diplomát csináltak. Én otthon sem panaszkodhattam, voltam középvezető, igaz kint 4 évembe telt, de elértem ezt a szintet. Aztán már nem volt kedvem más helyett tartani a hátam most fejlesztésen vagyok. Ha mennék haza akkor sem azért mert olyan jó ott anyagilag. Inkább amiatt a pár értelmes ember miatt, akiket barátaimnak tartok. Persze németeknél sem lehet elhelyezkedni német bölcsészdiplomával, de őkett otthon is csak éhenhalni hagyják.

2020. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
41%

12-es “ Édesanyádnak is az van?”


Nem mert mi nem marhából vagyunk. :)

2020. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Nem mert mi nem marhából vagyunk. :)"


A hozzászólásaid nem erről tanúskodnak!

Na de, csak fényezd magad!

2020. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!