Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A vírus miatt mindenki egyből...

A vírus miatt mindenki egyből nagy magyar lett. Már külföldön sincs kolbászból a kerítés?

Figyelt kérdés

Vége a kánaánnak, azért jönnek most haza... Most bezzeg jó ez az ország...


Kinek mi a véleménye?



2020. ápr. 3. 17:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

“ A hozzászólásaid nem erről tanúskodnak!”


Nem beszélünk egy nyelvet. Ennyi. Pl. én sem nézem hülyének a kémikusokat mert nem értem őket. Nálad az empátia teljes hiánya áll fent, így nem érted más miért segít többet a szülein a haza adott pénzzel, mint azzal hogy otthon marad és együtt halnak éhen.

Most hogy nincs munka, nyilván inkább együtt aggódjanak mint 1000 kilométerekről. De a hozzászólásaid alapján ezt vagy sosem, vagy csak akkor fogod felfogni, amikor saját bőrödön tapasztalod. Addig meg mindenki hülye aki mást gondol mint te...

2020. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Sok dolgot én sem értek ebben az egészben...
2020. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Alex Fly ***** válasza:
71%

A családból és az ismeretségi körömből többen élnek külföldön. És egyiknek sincs esze ágában sem visszajönni.

Aki meg elvesztette a munkáját és jogosult a kinti munkanélküli segélyre, az viszont anyagilag mindenképpen jobban jár, ha az európai járadékából Magyarországon él, a béka hátsója alatt levő forintárfolyam miatt az itteni átlagos fizetés többszöröséből elég szépen me tud itt élni...

2020. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
54%
23: de nem kell nekik hogy megmaradjon a kinti cím? Folyósítanak akkor is ha hazaköltöznek?
2020. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Aix-


Igen, jól írtad privátban, csak VOLT az én országom. Sajnos nem tudok rá másképpen tekinteni, pedig hidd el, nem a legjobb dolog hontalannak érezni magadat. Nem jókedvemből mentem el, de sose bánom. Sajnos a családomat nem tudom kihozni magamhoz, ahhoz már idősek. Nekem nem adott az ország gyökereket, csak fonnyadozni lehet ott, mint egy vázában a vágott virágok.

2020. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tényleg nem. Nálunk pl. Ahol én lakom, Kabanossiból van. De ismerek helyeket ahol Mettwurstból fonják a kerítéseket vagy sosage-ból.
2020. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!