Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted a tolerancia önmagáb...

Szerinted a tolerancia önmagában hordozza e a megkülönböztetést? Hiszen ha "tolerálsz" vmit/vkit, akkor már deklarálod is, hogy a megszokottól/normálistól eltérő, nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 04:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A "helyes mód" ugyan relatív, de azért annyira nem, mint amennyire te sugallod. Léteznek igenis abszolút értékek, amiket ha nem tartasz, akkor nem illesz bele a társadalmunkba. És az jó esetben egyikünknek sem jó (inkább reménykeltő), rossz esetben csak mi szenvedünk, téged pedig nem érdekel (inkább reménytelen).
2010. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Nem. Azt mondom ugyanis, hogy rendben, másképpen viselkedik, mint én, de ez érdekli a fenét, ugyanis, egyátalán nem biztos, hogy ahogy én élek, az neki is "normális". Annyira meg nem vagyok nagyképű, hogy úgy gondoljam, az az egyetlen helyes mód, ahogy én élek."


Már megint ez a libsi maszlag...


Ez itt Magyarország, itt az idegeneknek kell alkalmazkodni hozzánk, és nem fordítva! Aki erre nem képes, az eltakarodhat innen jó messzire!

2010. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

szerintem, amit leírtam a kérdésben teljesen helytálló! Mi az h neki más a kultúrája, neki ez-az nem normális!

Könyörgöm! nekik a tisztességes életvitel az ellenségük!

Ezt kultúr antropológusok is kimutattták pedig náluk ember/kultúra/"tolerancia" barátibb elég kevés van!

A toleránsok pedig intolerálják a nem tolerálisokat!

ez nem ironikus?

2010. júl. 29. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!