Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Helyeslitek az iskola őrség...

Mindentudó99 kérdése:

Helyeslitek az iskola őrség felállításàt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 09:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
18%
#20: És van is olyan balek a válaszoló, hogy ezt elhiszi. Ez az igazi lúzerség, nem az hogy nem tudod megvédeni magad egy fél osztálynyi embertől miközben tök egyedül vagy velük szemben.
2020. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Én egy elég problémás iskolába jártam,bár nem mostanság volt. Ott megcsinálták azt,hogy (nem bőrszín,hanem tanulmányi átlag szerint) szétszedték a diákokat , kvázi teljesen elszeparálták tőlünk a 2-es átlag alatti tanulókat. A szünetek is külön voltak,és az épületek között sem volt átjárás .

Mindenki boldog volt ,egészen addig amíg hatalmas botrány nem lett belőle ,kirúgták az igazgatót,és azóta is egy pöcegödör az iskola. Néha összefutok régi tanárokkal,senki nem bírta ott már sokkal tovább .

Az a gond,hogy sok helyen nem sima bullyingról van szó, hanem 12-13 éves gyerekek bökővel járnak iskolába , terrorizálják a többieket . És nem csak az iskolában, bár már akkoriban is inkább félrenéztek a tanárok is,minthogy tettek volna valamit. De meg is értem így utólag,minek kockáztassa be ,hogy őt is megverje a familía iskola után,vagy megszurkálja azért a nevetséges pénzért amit a munkájáért kap.

Szóval ott tartottam,hogy nálunk a faluban a hazafelé vezető úton erőszakoltak meg egy lányt ezek a "gyerekek" .. de a buszon sem volt jobb a helyzet .

Ez 20-30 éve történt . Azóta szerintem csak rosszabbodtak az állapotok ,szóval igen ,lehetne iskolaőrség,vagy nevezzék aminek akarják .

És nem ez az egyetlen ilyen hely/iskola ..

2020. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kinéz, már rég ideje lett volna.
2020. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
38%

Ez csak tüneti kezelés lenne, nem a probléma megoldása, azzal komplexebben kellene foglalkozni, de tűzoltásnak tökéletes, a kormánytól nem is vártam mást. Illetve azzal is foglalkozni kéne hogy a diákokat is védeni kellene a nem megfelelő pedagógusoktól, pl akik önkényesen megalázzák ha valamit nem tudnak stb. És a legtöbb bullyingot pont az ilyen tanárok hagyják a diákok között, őket is jobban kellene szűrni

A helyesírási vagy nem megfelelő fogalmazási hibákért elnézést kérek telefonról írok

2020. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#24 Tényleg tüneti kezelés, de nehogy azt hidd hogy ösztönlényekből embert lehet faragni, mert szerintem te ezt próbálnád erőltetni, de ezzel próbálkozni felesleges és káros.
2020. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
#25 24-es vagyok, nem azt erőltetem tudom hogy pár emberen nem lehet segíteni akár mennyire is akar az ember. De ahogy az emberek hozzászolásait olvasom (nem csak itt) azt gondolják hogy csak a mélyszegénységben élők, romák és ilyenek lehetnek bántalmazók, ez nem igaz. Bárki lehet bántalmazó értelmiségi is, de ezt nagyon kiélezték (a közmédia, közvélemény, pár idióta akik meg sem vizsgált az egész problémát komplexen) hogy csak a romákkal van a baj. A másik pedig amit említettem hogy a tanárok felét is le kéne cserélni mert nem való pedagógusnak, vagy csak egyszerűen belefásult
2020. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
64%
#26 Itt arányokról beszélünk. Bizony 10 bántalmazóból 9 cigány, ezen az sem változtat, ha Cseh Katka fejreáll.
2020. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sőt, a tanárverő kölköket le is kellene csukni, valós börtönbe!
2020. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!