Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ha szeptember 11...

Szerintetek ha szeptember 11 manapság történne, akkor tele lennének vele kapcsolatos pánikkeltő hírekkel az oldalak?

Figyelt kérdés
Ugyebár akkor az internet még csak bontogatta a szárnyait. Az emberek elsősorban újságból, rádióból és tévéből értesültek az eseménnyel kapcsolatos dolgokról. És akkor hazánkban láthatólag igyekeztek megnyugtatni az embereket, hogy Magyarország nincs veszélyben. Azóta láthatólag elég nagyot változott a világ ilyen téren, elég ha csak az internetes felületeket nézzük, és a jelenlegi szituációból indulunk ki. Elképzelhető, hogy ha mostanában történne, akkor olyan cikkek terjengenének, amik további hasonló terrortámadások tömkelegét és a harmadik világháború kitörését sejtetik?

2020. júl. 26. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Pont ugyanúgy, mint akkor.
2020. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Én legalábbis nem neteztem akkoriban, még e-mail címem sem volt. De a hírekből nekem nem jött le pánikkeltés. Elég hamar lecsendesedett a dolog vészjósló része.
2020. júl. 26. 12:46
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

a kerozin nem képes megolvasztani az acélt!


nem volt pánik, és most se lenne, a konteók hamarabb szétterjednének most, de pl emlékszem hogy a második öböl háború elején volt kis pánik azzal kapcsolatban, hogy Szaddám kilövi e a Scud rakétákat európára, emlékszem még a Naplóban is volt róla riport, hogy kell leszigetelni az ablakokat, mi meg suliban mértük a térképen a távolságokat

2020. júl. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem Soros tehet arról a terrortámadásról

1000%!!!!

2020. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem igen, tele lenne. Manapság sajnos egyre több ember él az ál-hír keltéséből, és terjesztéséből, ami mellett az emberek pedig egyre hiszékenyebbek, hiszen csak felületesen, elvétve ha hallanak 1-2 rossz dolgot, egyből képesek azt felnagyítani, vagy mindenbe belelátni azt anélkül, hogy jobban utána járnának.
2020. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmi lenne, mint a 2015-ös párizsi terrortámadáskor
2020. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól emlékszem, éppen tv-t szerettem volna venni, amikor beléptem az üzletbe, minden tv-n ezt láttam. Nem hittem el, hogy ez valóság, valami rossz akciófilmre gondoltam. De amikor bejelentkezett a Hiradó, akkor már tudtam. Mindenki megdöbbent, csend volt mindenhol.
2020. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
uccsó nem ez volt a kérdés
2020. aug. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem ez volt, de annyiból hasznosat nyomtam, hogy a jelenlegi helyzethez hasonlóan akkor bennem is átcserélődött valami. 9-11 megváltoztatta a terroristákról szóló filmekhez való viszonyomat, többé nem tudtam őket teljes ellazultsággal nézni, gondolván, hogy végülis csak film, nem valóság. Most pedig a vírusokról és járványokról szóló filmekkel, sorozatokkal kapcsolatban játszódik le bennem hasonló. :)
2020. aug. 9. 07:16
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Megnéztem ezt a Fertőzés című filmet, ugyanúgy jártam, ahogy te. Végig sem tudom nézni.
2020. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!