Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ha szeptember 11...

Szerintetek ha szeptember 11 manapság történne, akkor tele lennének vele kapcsolatos pánikkeltő hírekkel az oldalak?

Figyelt kérdés
Ugyebár akkor az internet még csak bontogatta a szárnyait. Az emberek elsősorban újságból, rádióból és tévéből értesültek az eseménnyel kapcsolatos dolgokról. És akkor hazánkban láthatólag igyekeztek megnyugtatni az embereket, hogy Magyarország nincs veszélyben. Azóta láthatólag elég nagyot változott a világ ilyen téren, elég ha csak az internetes felületeket nézzük, és a jelenlegi szituációból indulunk ki. Elképzelhető, hogy ha mostanában történne, akkor olyan cikkek terjengenének, amik további hasonló terrortámadások tömkelegét és a harmadik világháború kitörését sejtetik?

2020. júl. 26. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
igen, tele lenne
2020. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%

Én már jócsán neteztem akkor

Le e is szedtem egy képet a Pentagonról: még füstölt és ott voltak a tűzoltó kocsik is.

Csak egy árva repülőgép roncs nem volt sehol.


Azért keverték le hamar a dolgot, mert ezer sebtől vérzett a sztori.


De a feladatát betöltötte, elindulhatott az afgán és az iraki háború.

Korántsem az amerikai nép érdekében.

2021. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!