Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha mindenkinek...

Mit tennél, ha mindenkinek kötelezővé tennék a COVID elleni védőoltást (ha elkészül)?

Figyelt kérdés

Az elsők között beadatnád?

Kerülnéd, húznád a dolgot amíg csak lehet?

Tiltakoznál, esetleg tüntetnél ellene?



2020. aug. 3. 01:57
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
22%

Nem, senki se gondolja azt, hogy mind meghalunk. "Elég" az, ha az idősek vagy valamilyen betegséggel élők (akár csak magas vérnyomás és cukorbetegség) 80%-a hal meg és a teljesen egészégesek egy része is, a maradék meg élete végéig a vírustól szív- vagy tüdőbetegséggel él - és valószínűleg kevesebb évig, mint egyébként. És mindezt azért, mert egyesek már attl hisztiznek ha azt kérik, hogy egy anyagdarabot rakjanak a nagy arcuk elé csak mert ők azt hiszik, hogy nekik semmi bajuk nem lesz, azt meg leszarják, hogy mi lesz másokkal.

Te mint nagytudású hazugnak nevezed a médiát. Nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen alapon. Milyen orvosi végzettséged van, amivel meg tudod cáfolni azt, amit orvosok, kutatók, tudósok nyilatkoznak a médiának? Te. Egyedül. A párszázezer konteóssal. A max. érettségiddel. Csak mert te úgy gondolod, hogy ez egy hiszti és a vírus kevésbé veszélyes, mint az influenza, akkor az már úgy is van. Mindenki más meg hülye.

2020. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
37%
Az idősek 80%-a meghal? Ezt melyik orvos vagy tudós nyilatkozta? :D Én pont hogy nem azt cáfolom, amit ők mondanak, hanem abból rakom össze az igazságot ahelyett, hogy a média csúsztatásait fogadnám el. Tudod, van olyan ember, aki képes és hajlandó gondolkodni, hiába indulsz ki magadból. És amúgy diplomám van, nem büfészakon.
2020. aug. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
0%

"Tudod, van olyan ember, aki képes és hajlandó gondolkodni"

Azt én tudom, hogy vannak emberek, az a gond, hogy te nem vagy köztük.

És tuti nincs diplomád, hiszen olvasni, szöveget értelmezni se tudsz. Hol írtam én, hogy az idősek 80%-a meghal?

Mégis milyen jogon veszélyezteted te mások életét azért, mert neked kényelmetlen egy textildarabot hordani? Te eldöntöd, hogy amit a média közöl, amit az orvosok mondanak, az hazugság? Mégis honnan szeded az információidat? Nem a médiából? Biztosan nem tudományos folyóiratokat olvasol. Akkor nem állítanál hülyeségeket és nem lennél egy a sok hülye konteós közül, akik eldöntik a médiából olvasotak alapján, hogy a vírus nem veszélyes, ők nem veszélyeztetettek, ezért ők leszarják ki mit mond és mi történik másokkal az ő lustaságuk, kényelmességük és tudatlanságuk miatt.

2020. aug. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
62%

Nem adatnám nem be magamnak semmiképpen. Aki fél ettől a sz@rtól az adassa be nyugodtan.

Adjanak ki egy tájékoztatást, hogy melyik korcsoportnak ajánlott az oltóanyag. Ezen kívül meg mindenki döntse el, hogy szeretné-e vagy sem.


Ez az egész egy nagy globális cirkusz.

Ha megnézzük , hogy az emberek jelentős része hogyan hordja az egyébként semmirevaló maszkot akkor az elég nyilvánvalónak kellene lenni, hogy mennyire is veszélyes ez a vírus.

Kb mint egy hasmenés.


Ha valóbban egy halálos vírus lenne, akkor mostanra a világ legalább 10% nem élne.


Persze jobb az az elgondolás, hogy ha felteszem a maszkot akkor egy hős vagyok mert életeket mentek.

Senki nem ment meg senkit.


A maszk a vírust ugyan úgy a levegőbe engedi kilégzéskor és befelé is hasonlóan akadály nélkül jöhet.


Ha valóbban védelmet szeretnénk magunknak és másoknak is akkor FFP3 as besorolású maszkban kellene mindenkinek rohangálnia ami persze ne olcsó.


Szóval ne legyenek itt tévképzetek a fejekben. A sima maszkkal nem ment életet senki.

2020. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
40%
#24 Itt hiába írsz tényeket és összefüggéseket, a birkák nem képesek felfogni. Nekik megmondta a tévé meg a zindeksz, hogy rettegni kell, ezért rettegnek, itt pedig még mellé személyeskednek és hazudoznak is. Érvelni persze nem sikerül nekik.
2020. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
24%

"A maszk a vírust ugyan úgy a levegőbe engedi kilégzéskor és befelé is hasonlóan akadály nélkül jöhet."

Ejha! Szerintem szólj a Nobel-díj bizottságnak, mert ha ezt bizonyítani tudod a többmillió orvossal szemben, akik ennek az ellentétét mondják, akkor biztosan megkapod a díjat, világhírű és még talán Mészárosnál is gazdagabb leszel annyit fogsz szerepelni mindenhol!

2020. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
78%

Ügyes vagy #26.

Előbb nézz már utánna mire is jó pontosan az orvosi maszk és társai.

Ezek az emberi testnedvek felfogására tökéletesek viszont a vírust kiszűrni nem képesek.

Ha tévedek cáfolj rám de valami forrás anyagot linkelj légyszíves mellé.


Cserébe neked adom az oltóanyagot amit nekem adnának be.

2020. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
13%

"Ezek az emberi testnedvek felfogására tökéletesek viszont a vírust kiszűrni nem képesek"

És pontosan ezért kell hordani, merthogy a testnedveiddel együtt jut ki belőled a vírus is, és ezt fogja fel a maszk.

2020. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
83%

Akkor hordjad barátom.

Félelmetes, hogy mennyire lehet vezetni az emberek jelentős részét.


Egy bónusz kérdés csak neked utánna én elengedtem ezt.


Ha bemész egy étterembe akkor ugye felteszed a maszkot. Amikor enni kezdel viszont már nem kell viselni, nyilván úgy nem lehet enni.

De ugye étterembe általában nem egyedül jár az ember és a közben megy a beszélgetés is ( maszk nélkül ?! ).

A vírus kijutott a levegőbe és ott kering az étteremben.


Ilyenkor nem fertőz vagy ez most hogy van ?

Ezt még ha megteszed válaszold meg nekem.

Köszi.

2020. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
77%
Nem adatnám be
2020. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!